Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jeseníky » Lipová-lázně » FaunaPark

FaunaPark

 (PR0156)
Max. 27 osob, 6 pokojů
Naprosto výjimečné  9,8 z 10
podle 26 recenzí
Max. 27 osob, 6 pokojů

Penzion FaunaPark Vám nabízí ubytování v Jeseníkách, v malebné lázeňské obci Lipová-lázně, v katastrálním území Horní Lipová na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Penzion je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na horský masiv Šeráku a Obřích skal. Ubytování je řešeno formou 6 apartmánů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Všechny apartmány jsou oddělené a mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizní přípojku. Váš automobil můžete ponechat na soukromém parkovišti na dvoře penzionu. Ubytování je řešeno formou 6 apartmánů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Všechny apartmány jsou oddělené a mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizní přípojku. Váš automobil můžete ponechat na soukromém parkovišti na dvoře penzionu.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
cukrárna (9000 m), kavárna (9000 m), pivnice (300 m), pizzerie (9000 m), restaurace (300 m), zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, golf, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lyží, šipky, squash/ricochet, stolní hry, střelnice, tenisová hala, tenisový kurt

Popis lokality Lipová-lázně a okolí

Penzion FaunaPark Vám nabízí ubytování v Jeseníkách, v malebné lázeňské obci Lipová-lázně, v katastrálním území Horní Lipová na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Penzion je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na horský masiv Šeráku a Obřích skal.
Lipová-lázně je horská obec ležící v Jeseníkách, na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Obec je součástí jesenického regionu a historicky spadá do území Slezska, přičemž západní hranice katastru tvoří hranici mezi Moravou a Slezskem. Obec leží v jihozápadní části okresu Jeseník, který je nejsevernější částí Olomouckého kraje. Skládá se ze dvou dříve samostatných obcí Horní Lipová a Dolní Lipová. Nejnižším bodem z celého území je místo, ve kterém řeka Staříč opouští Lipovou a jeho nadmořská výše činí 458 m n.m. a naopak nejvyšším bodem je vrchol Šeráku (1.351 m n.m.). Areál zdejších mezinárodně známých Lázní Dolní Lipová leží ve výši 480 – 505 m n.m. Celé území obce je značně hornaté a je charakteristické širokými zaoblenými hřbety s příkrými svahy a hlubokými údolími. Horský terén je velmi bohatý na různé menší i větší skalní útvary. Mezi nejnápadnější patří Dívčí skok nad údolím Staříče, řada vysokých skalních srubů na Smrčníku a největšími skálami jsou zde Obří skály na severním svahu Šeráku. Lázeňská obec Lipová-lázně je známa svým překrásným hornatým okolím, které skýtá bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, běžeckého i sjezdového lyžování.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.2246021N, 17.1121554E
Místo: Lipová-lázně
Region: Jeseníky
Kraj: Olomoucký
Okres: Jeseník

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem či autobusem. Nejbližší vlaková stanice je 15min chůze. diskotéka, divadlo, houbaření, letiště, noční klub, vlaková zastávka fitness, masáže, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy