Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Polabí » Lázně Bohdaneč » Penzion HU

Penzion HU

 (PR9800)
Max. 19 osob, 7 pokojů
Velmi dobré  8,4 z 10
podle 24 recenzí
Max. 19 osob, 7 pokojů

Ubytování v centru Lázní Bohdaneč v nově zrekonstruovaných apartmánech v italském stylu s televizí, vlastním wc a sprchou. K dispozici plně vybavená společná kuchyň a prostory pro uskladnění kol, ve dvoře kuřácký koutek. V přízemí budovy je solární studio, kadeřnice, kosmetika, modeláž nehtů. V uzamykatelném dvoře je možnost parkování automobilů pod dohledem kamerového systému.Možnost turistiky, cyklistiky- cyklotrasy, spousta kulturního i sportovního vyžití v okolí. v blízkém okolí spousta dobrých restaurací. Ubytování v centru Lázní Bohdaneč v nově zrekonstruovaných apartmánech v italském stylu s televizí, vlastním wc a sprchou. K dispozici plně vybavená společná kuchyň a prostory pro uskladnění kol, ve dvoře kuřácký koutek. V přízemí budovy je solární studio, kadeřnice, kosmetika, modeláž nehtů. V uzamykatelném dvoře je možnost parkování automobilů pod dohledem kamerového systému.Možnost turistiky, cyklistiky- cyklotrasy, spousta kulturního i sportovního vyžití v okolí. v blízkém okolí spousta dobrých restaurací. Jednolůžkový apartmán se soc. zařízením(sprchový kout a WC) nebo bez soc. zařízení. Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená. Dvoulůžkový apartmán se soc. zařízením(sprchový kout a WC) nebo bez soc. zařízení. Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená. Třílůžkový apartmán se soc. zařízením (sprchový kout a WC). Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená. Čtyřlůžkový apartmán se soc. zařízením (sprchový kout a WC). Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená. Šestilůžkový apartmán se soc. zařízením (sprchový kout a WC). Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená.

Internet
Internet
Ne
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o penzionu

pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Nelze
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
bar (100 m), cukrárna (100 m), kavárna (100 m), pivnice (100 m), pizzerie (8000 m), restaurace (200 m), vinárna (100 m), zahrádka (100 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, bowling, golf, golfový trenažér, horolezectví, lyžařský vlek, půjčovna lyží, squash/ricochet, stolní hry, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Lázně Bohdaneč a okolí

Ubytování v centru Lázní Bohdaneč v nově zrekonstruovaných apartmánech v italském stylu s televizí, vlastním wc a sprchou. K dispozici plně vybavená společná kuchyň a prostory pro uskladnění kol, ve dvoře kuřácký koutek. V přízemí budovy je solární studio, kadeřnice, kosmetika, modeláž nehtů. V uzamykatelném dvoře je možnost parkování automobilů pod dohledem kamerového systému.Možnost turistiky, cyklistiky- cyklotrasy, spousta kulturního i sportovního vyžití v okolí. v blízkém okolí spousta dobrých restaurací.
centrum lázeňského města

Podívejte se na mapu
GPS: 50.0767437N, 15.6808515E
Region: Polabí
Kraj: Pardubický
Okres: Pardubice

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: nonstop dobrá poblíž dálnice,autobusové a vlakové nádraží dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kasíno, kino, noční klub, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 21 Kč / noc / hrazen vždy
Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití