Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Kunčina Ves » Chalupa Kunčina Ves

Chalupa Kunčina Ves

 (PR9549)
Max. 14 osob, 2 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 14 osob, 2 pokoje

Do chalupy se vstupuje ze zápraží do chodby a potom přes kuchyni do obytných místností, které jsou dvě po dvou lůžkách. Maximální kapacita chalupy je 5 osob plus možná dětská postýlka. K dispozici je možno pronajmout si zrenovovanou půdu s kapacitou max. 4 osoby. Půdu lze pronajmout pouze včetně chalupy, nelze pronajmout samostatně. Sociální zařízení je pouze v chalupě. Koupelna je jedna se sprchovým koutem a umyvadlem, toaleta součástí koupelny. Nově je také k dispozici pračka. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace o chalupě

sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Obchod je v obci, pro větší nákupy je nutné dojíždět do Lysic, popřípadě Tišnova, v Lysicích rovněž velmi dobrá restaurace Lidový dům. V chalupě se nachází slušně vybavená kuchyňka, varná konvice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednička, rádio, bojler. bar (6000 m), cukrárna (17000 m), kavárna (17000 m), pivnice (6000 m), pizzerie (20000 m), restaurace (6000 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, lyžařský vlek, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Kunčina Ves a okolí

Chalupa Kunčina Ves se nachází ve velmi klidné a malé obci, jedná se o menší stavení s dvěma obytnými místnostmi plus kuchyně a koupelna, možnost topení v kamnech na tuhá paliva, možnost přitápění olejovými přímotopy, k dispozici je dobře vybavená kuchyňka, zásoba dřeva v dřevníku, celková obytná plocha je asi 60 m čtverečních, možnost zamykatelného parkování pro jedno auto na dvorku před objektem. Chalupa se nachází v mírném údolí. Je ve velmi známé houbařské lokalitě, obklopená lesy. V blízkosti se nachází přírodní park Lysicko, nedaleko rovněž pivovar Černá Hora. 
Lokalita je známá především hezkými lesy, jedná se o místo kam se sjíždějí houbaři z celého okolí, protože houbám se tu opravdu daří, rovněž se zde dají sbírat i borůvky a maliny. Nedaleko obce se nachází rozhledna, obcí také prochází několik turistických tras, je to oblast vhodná i pro cykloturistiku. Rozhledna se jmenuje Babylon a je nedaleko obce Kozárov. V nedaleké obci Lomnice se nachází židovská čtvrť se synagogou a hřbitovem, v Lysicích je zámek, zámek se rovněž nachází v Rájci - Jestřebí, hrad a zámek je v Boskovicích, v Boskovicích rovněž naleznete židovskou čtvrť s několika hospůdkami. V obci Černá Hora vaří známé pivo, je zde hezká restaurace a možnost prohlídky pivovaru

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,447086 E 16,4741758

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

K dispozici je možno pronajmout si zrenovovanou půdu s kapacitou max 4 osoby, cena + 3000,- Kč/týden, +1000,Kč/víkend. Lze pronajmout pouze včetně chalupy, nelze pronajmout samostatně. Sociální zařízení v chalupě. dětské hřiště, divadlo, kino, park, vlaková zastávka fitness, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití