Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Křivoklátsko a Rakovnicko » Křivoklát » Penzion Nad hradem

Penzion Nad hradem

 (PR7347)
Max. 10 osob, 5 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 10 osob, 5 pokojů

Penzion Nad hradem nabízí moderní a komfortní ubytování 300 metrů od hradu Křivoklát. Hosté se mohou ubytovat ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím a bez televizoru. Dále se hosté mohou ubytovat v jednom dvoulůžkovém podkrovním apartmánu. Apartmán je vybaven vlastním kuchyňským koutem, televizorem a příslušenstvím. Hosté mohou využít zahrady s bazénem a úschovnu kol. Penzion pro vás může zařídit svatby a různé společenské, firemní či rodinné akce.    Apartmán má možnost přistýlky, naopak dvoulůžkové pokoje jsou bez možnosti přistýlek.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace Nad Hradem nabízí prostory stylové formanky až pro 50 osob. Těšit se můžete na tradiční českou kuchyni včetně čerstvé zvěřiny a čerstvých ryb. Nechybí ani velký výběr ze salátů, vegetariánských jídel a dezertů.  Pro soukromé účely má penzion k dispozici salonek s tabulí ve tvaru U nebo T pro 15–45 osob, luxusní club se samostatných vchodem, sociálním zařízením, krbem a barem s kapacitou 16–24 osob dle tvaru tabule a již dříve zmíněnou restauraci, která má kapacitu až 40 osob. Také můžete využít prostorů na zahradě penzionu.   bar (2500 m), kavárna v objektu, pivnice (20 m), pizzerie (15000 m), restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, bowling, tenisový kurt
Popis lokality

Penzion Nad hradem nabízí moderní a komfortní ubytování v městysu Křivoklát. Středověký hrad Křivoklát se nachází 300 metrů od penzionu.
Penzion se nachází 300 m od hradu Křivoklát, v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Tato oblast byla pro své přírodovědné hodnoty zařazena do světové sítě biosférických rezervací Unesco. Toto prostředí je ideálním místem k rekreaci. Hluboké lesy jsou rájem houbařů, řeka Berounka nabízí možnost rybolovu a v okolí se nachází několik nových cyklostezek. Na dosah je velké množství kulturních a přírodních památek - hrad Křivoklát, Týřov, Točník, Karlštejn, zámek Lány, Skryjská jezírka, naučná stezka Brdatka a další.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,0376283 E 13,8819179

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Autobusová zastávka se nachází 960 m od penzionu, vlakové nádraží 1100 m. dětské hřiště, divadlo, houbaření, kino, rybolov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití