Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Slapy, Orlík a okolí » Křečovice » Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť

 (PR3720)
Max. 41 osob, 11 pokojů
Skvělé  8,6 z 10
podle 25 recenzí
Max. 41 osob, 11 pokojů

Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru parku, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek. Vhodné pro rodiny s dětmi, přátele, houbaře, rybáře, milovníky turistiky, cykloturistiky a sportovních zážitků. Součástí areálu je restaurace a venkovní bar "Terasa"s možností večerního grilování a širokou nabídkou hotových a minutkových jídel, nápojů a cocktailů. Večer můžete posedět u otevřeného ohně s kytarou, špekáčky a dobrou náladou. Tento rok pro Vás máme připravenu spoustu nového sportovního vyžití a jako vždy zdarma v rámci ceny za ubytování! Kanoe, volejbal, ping pong, půjčovnu kol. a mnoho dalšího. Bungalovy a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a wc. Součástí vybavení je lednička, přípojka 220 V. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a ručníky. Možnost užití vlastní varné konvice a vařiče. Každý bungalov má svoji koupelnu a totéž platí i pro apartmány ve vile.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o bungalovu

praní / žehlení, trezor, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Výběr pokrmů nejen z české kuchyně, nabídka hotových a minutkových pokrmů. Široká nabídka alkoholických, nealkoholických nápojů a cocktailů! Možnost pořádání společenských akcí, firemních večírků, sportovních soustředění, svateb a rautů…. bar v objektu, kavárna v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, šipky, stolní tenis, tenisový kurt

Popis lokality Křečovice a okolí

Resort Beach Nová Živohošť - ideální místo pro Vaši dovolenou najdede přímo na břehu Slapské přehrady pouhých 60 km od Prahy!
V areálu Resort Beach Nová Živohošť se nachází dětské hřiště a vlastní pláž. V areálu je dostupná wifi síť. V okolí lze podnikat nejen sportovní aktivity jako je cykloturistika, jízda na koni, tenis, golf nebo plážový volejbal. Je možné si taky půjčit kánoe a projet se po Slapské přehradě, nebo využít možnosti stolního fotbalu, kulečníku nebo šipek.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.7213172N, 14.4755369E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je otevřena denně od 8:00 do 20:00. Příjezd od Prahy: D1 směr Brno – sjezd na Benešov, za Benešovem na Neveklov. Dál na Slapy, hned za Neveklovem vpravo na Novou Živohošť. Pak stále rovně (po vedlejších silnicích) až do Nové Živohošti, kolem parkoviště, za závorou vlevo. dětské hřiště, diskotéka, houbaření, jízda na koni, kino, noční klub, rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy