Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Pošumaví » Kraselov » Penzion U Svatého Jana

Penzion U Svatého Jana

 (PR9065)
Max. 126 osob, 7 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 126 osob, 7 pokojů

Vítáme Vás ve zrekonstruovaném rodinném penzionu U Svatého Jana. Penzion je situován v malebné krajině, která Vám nabídne pohodu a klid. Nachází se v objektu Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov (nejen, ale zejména cyklisty upozorňujeme, že odtud je to na všechny strany z kopce) v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze. Poskytuje komfortní ubytování v zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím. Součástí našeho penzionu je i společná plně vybavená kuchyně s jídelnou. V letních dnech jistě uvítáte možnost koupání se nebo rybaření v našem rybníku, opékání buřtů (opékací tyče je možné si u nás zapůjčit) či grilování buď na ohništi, nebo ve venkovním krbu u pergoly v zahradě, hned vedle dětského pískoviště a trampolíny. Pro příjemné chvíle na zahradě máme i piknikové deky. V penzionu je připojení k internetu přes Wi-Fi free, které můžete využít bezdrátově, nebo přes datovou zásuvku, která se nachází v každém pokoji. Upozorňujeme hosty na nedostatek pokrytí telefonního operátora Vodafone uvnitř budovy.   V penzionu jsou k dispozici 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 dvoulůžkové pokoje, kapacita je možná zvýšit v každém pokoji přistýlkou. Jeden z pokojů je koncipován jako částečně bezbariérový. K vybavení pokoje patří příslušenství (koupelna se sprchou a WC), lednička a televize.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o penzionu

směnárna, praní / žehlení, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
K dispozici je Vám velká vybavená společná kuchyň, ve které si můžete kdykoliv sami uvařit. Pro různé firemní akce nebo svatby nabízíme samostatnou konferenční místnost "Dvorský sál", po domluvě je možné zařídit i hromadné stravování. Výletníkům doporučíme okolní stravovací zařízení. V případě zájmu je možné dovézt potraviny k přípravě snídaně. bar (9300 m), cukrárna (9200 m), kavárna (9200 m), pizzerie (9300 m), restaurace (9700 m), vinárna (8900 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, squash/ricochet, stolní hry, stolní tenis, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Kraselov a okolí

Vítáme Vás ve zrekonstruovaném rodinném penzionu U Svatého Jana v Šumavském Podlesí. Penzion je situován v malebné krajině, která Vám nabídne pohodu a klid.
Krajina v okolí je kopcovitá, zejména cyklisty upozorňujeme, že Kraselov se nachází na vrcholu kopce. Poskytneme Vám ale i informace o pěkných cyklotrasách, např. kolem řeky.Turistických zajímavostí je v okolí opravdu hodně, tipy na výlety máme detailně zpracované.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.2269773N, 13.8025572E
Místo: Kraselov
Region: Pošumaví
Kraj: Jihočeský
Okres: Strakonice

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 09:30
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Informujte nás prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Žádáme hosty, aby pak v den příjezdu do penzionu alespoň 30 minut před svým příjezdem zatelefonovali a vyžádali si pokyny k převzetí klíčů. V objektu je kromě místnosti na kočárky či lyže i samostatná uzamykatelná garáž na kola. Část dvora je vyhrazena soukromému parkovišti pro naše hosty. Autobusová zastávka se nachází 150 m od ubytování, vlakové nádraží 6000 m. Pro děti máme k zapůjčení povlečenou dětskou postýlku, židličku, nočník, přebalovací pult, redukci na WC, noční lampičku, lehátko do sprchy nebo hračky, pro větší potomky nebo rodiče i velké množství společenských her nebo míč, který jistě najde využití na našem fotbalovém „plácku“ v sousedství dvora. Nejen při nepřízni počasí můžete využít zastřešený ping-pongový stůl. dětské hřiště, diskotéka, houbaření, kasíno, kino, letiště, noční klub, rybolov, vlaková zastávka fitness, jóga, kadeřnictví/salón krásy, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky