Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jizerské hory » Kořenov » Panský dům a Pyramida

Panský dům a Pyramida

 (PR8311)
Max. 97 osob, 32 pokojů
Fantastické  9,2 z 10
podle 92 recenzí
Max. 97 osob, 32 pokojů

V areálu Panského domu a Pyramidy na Jizerce žijeme obklopeni fascinujícím horským prostředím a magickou noční oblohou. Můžete si to užít i vy v jednom z  33 převážně dvoulůžkových pokojů. Samozřejmostí jsou u nás uzamykatelné kolárny a lyžárny. Půjčujeme také horská kola, běžky, sněžnice a dětské sáňky. Rádi vás přivítáme s hodným a vychovaným psem, a to za příplatek 250 Kč za noc. Pro ubytované neplatí zákaz vjezdu do osady, povolení k vjezdu dostanete v hotelu. Cena parkovného je 50kč za noc a automobil v létě a 80kč za noc a automobil v zimě. PANSKÝ DŮM Pokud se z pokoje rádi kocháte krásnou přírodou, ubytujte se ve stylovém pokoj Riedel, prostorných pokojích Safír nebo středně velkých pokojích Iserin. Menší a útulné pokoje Standard mají výhled do atria. Po náročném dni se zrelaxujete v našem wellness, kde máte k dispozic saunu a whirlpool a večer s přáteli posedíte na zahrádce nebo u ohniště. PYRAMIDA V budově Pyramida nabízíme výhradně pokoje s překrásným rozhledem, vybrat si můžete některý z typu Standard nebo prostornějších Iserin. Pro aktivity s přáteli nebo kolegy je ideálním místem salonek s krbem pro 30 osob. Nechybí ani sauna, kde se důkladně prohřejete a uvolníte. A jako bonus můžete ze sauny vyběhnout přímo do sněhu a do potoka! Do některých pokojů vám po domluvě rádi umístíme přistýlku. Rodiny a větší skupiny ocení 2 rodinná čtyřlůžková apartmá se dvěma ložnicemi, předsíňkou, koupelnou a úžasným pohledem do přírody. K dispozici máme také dva vícelůžkové pokoje. V celém komplexu nabízíme dohromady 80 lůžek. Jejich počet ale rychle a snadno přistýlkami navýšíme až na 110 míst. Ani tak pro vás kapacita nestačí? Nevadí. Uděláme vše pro to, abychom vám zajistili ubytování ve spřátelených zařízeních na Jizerce.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
V zimní sezoně je ubytování s bohatou polopenzí. Snídaně i večeře podáváme formou pestrého teplého a studeného rautu. Po zbytek roku je v ceně ubytování vydatná snídaně formou švédského stolu. Na oběd nebo večeři, klidně i na obojí, si můžete zajít do našich restaurací a pochutnat si na některé z místních specialit. Co si třeba dát domácí borůvkové knedlíky, nebo kyselo? restaurace v objektu, vinný sklípek v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
horolezectví, půjčovna kol, půjčovna lyží, stolní hry, stolní tenis, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala
Popis lokality

Hotel Panský dům a horská chata Pyramida se nachází v samém centru Jizerky. Nabídí konfortní a stylové ubytování v krásné přirodě. Kromě nespoćet venkovních aktivit zde máme i krytou sportovní halu na míčové sporty i na lezení. Na obou objektech se nachází wellness. 

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,8185177 E 15,3456398
Místo: Kořenov
Region: Jizerské hory
Kraj: Liberecký

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření, vlaková zastávka masáže, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 250 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy