Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Šumava » Kašperské Hory » Redfoxapartments

Redfoxapartments

 (PR0039)
Max. 8 osob, 3 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 8 osob, 3 pokoje

3 smart apartmány v malebném městečku Kašperské Hory. Self check-in (předání klíčů pomocí klíčového trezoru) - volná doba příjezdu od 15:00. Apartmán Central135 m2, centrální poloha na náměstí, gotické klenby.2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavená kuchyně, 3 x TV, satelitní příjem, Blue-ray přehravač, soundbar, Wi-fi, Apple PC, tiskárna s kopírkou, trezor, hotelová kosmetika, ručníky, prostorná koupelna s sprchovým koutem, druhé WC, knihy a hry k zapůjčení, exkluzivní samoobslužný doplňkový prodej v apartmánovém mini obchodě.Apartmány Garden - 40 m2, 12 minut chůze od apartmánu Central/náměstí. Venkovní terasy. Sauna. Parkování na vlastním pozemku - monitorovaném.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o apartmánu

trezor, úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V Kašperských Horách a blízkém okolí naleznete příjemné restaurace s výbornou kuchyní a útulné kavárny, bistra. Na náměstí můžete ochutnat v místním pivovaru výborné pivní speciality. cukrárna (200 m), kavárna (100 m), pivnice (150 m), pizzerie (150 m), restaurace (150 m)

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, půjčovna lyží, stolní hry, tělocvična/sportovní hala

Popis lokality Kašperské Hory a okolí

Apartmány Redfox nabízí trochu jiné ubytování …Nechte se hýčkat maximálním pocitem volnosti a luxusu ve velkoryse pojatém prostoru apartmánu Central s gotickými klenbami, vybaveným nábytkem z masivního dřeva nejvyšší kvality v duchu koloniálního stylu o celkovém prostoru 135 m2. Nebo zažijte příjemnou atmosféru nových smart apartmánů Garden kousek od hlavního náměstí s posezením na terase.
Kašperské Hory jsou malebným městem s bohatou historií. Toto horské středisko je centrem celoroční turistiky, rozkládá se v blízkosti horního toku řeky Otavy. Nad městem se nachází známá dominanta – hrad Kašperk vystavěný z rozkazu Karla IV. k ostraze zemské hranice, ochraně obchodní stezky a zlatorudných dolů.nadmořská výška města : 730 m.n.mOkolí Kašperských Hor patří svou krajinou a přírodou k nejcennějším částem Šumavy, je zahrnuto do chráněných území Přírodní park Kašperská vrchovina, Chráněná krajinná oblast Šumava a Národní park Šumava.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.1435981N, 13.5558563E
Region: Šumava
Kraj: Plzeňský
Okres: Klatovy

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Apartmány nemají stálou recepci. Předání klíčů probíhá pomocí klíčového trezoru - Self check-in Příjezd automobilem od Prahy (silnice č. 4) - doporučujeme zadat do navigace trasu :Praha - Strakonice - Horažďovice - Sušice - Kašperské Hory. Apartmán Central - Náměstí 34 - parkování ve dvoře u apartmánuApartmány Garden - Zahradní 131 - parkování před domem na vlastním parkovišti Vyzvednutí klíčů - Zahradní 131 dětské hřiště, houbaření, kino fitness, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 30 Kč / noc / hrazen vždy