Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Beskydy a Valašsko » Jeseník nad Odrou » Zámek Jeseník nad Odrou

Zámek Jeseník nad Odrou

 (PR4745)
Max. 12 osob, 3 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 12 osob, 3 pokoje

Zámek Jeseník nad Odrou se nachází na břehu rybníka v obci Jeseník nad Odrou. Najdete zde luxusně vybavené apartmány a pokoje. Zámek obklopuje krásný park s jízdárnou. K dispozici je také restaurace rozdělená do dvou částí s celkovou kapacitou 38 osob. Chystáte oslavit firemní úspěchy, uspořádat firemní meeting nebo kongres? Případně oslavu narozenin, úspěšného ukončení studia nebo křtiny? Díky nevšednímu zámeckému prostředí se Vaše akce stane jedinečnou vzpomínkou všech zúčastněných. Ve spolupráci s pečlivě vybranými dodavateli pro Vás rádi zajistíme další doprovodné služby. Nový úhel pohledu lépe získáte v okouzlujícím kreativním prostředí zámku a jeho parku než v konferenční místnosti uprostřed města. Je zde možnost projížďky na koních, které jsou ustájeny přímo v areálu hotelu. V okolí se můžete věnovat turistice, a to pěší i na kole. Hotel nabízí půjčení kol. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení s toaletou a vanou. Na každém pokoji naleznete televizor, přezuvky a hygienické potřeby zdarma. Některé pokoje mají posezení.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

pokojový servis, praní / žehlení, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Jídlo si můžete užít v zámecké restauraci. Ta je rozdělena do dvou částí a disponuje kapacitou až 38 osob bar v objektu, kavárna v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
golf, půjčovna kol
Popis lokality

Zámek Jeseník nad Odrou se nachází na břehu rybníka v obci Jeseník nad Odrou. Najdete zde luxusně vybavené apartmány a pokoje. Zámek obklopuje krásný park s jízdárnou. K dispozici je také restaurace rozdělená do dvou částí s celkovou kapacitou 38 osob.
Nedaleko začíná Chráněná krajinná oblast Poodří, která nabízí krásné lužní lesy a nivní louky. V blízkém Příboru můžete navštívit rodný dům Sigmunda Freuda. V Kopřivnici je k vidění muzeum automobilky Tatra či expozice na počest místního rodáka Emila Zátopka. Nedaleký Rožnov pod Radhoštěm je známý především díky unikátnímu skanzenu v přírodě. Od ubytování to není vůbec daleko ani do Moravskoslezských Beskyd, ve kterých najdete mnoho turistických tras pro pěší i cyklisty.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,6182932 E 17,9112192

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

V areálu je bezplatné parkoviště. Ubytovatelé zajišťují kyvadlovou dopravu zdarma. jízda na koni, letiště, rybolov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, American Express

Poplatky