Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Jarošov nad Nežárkou » Podkroví u jihočeského rybníka

Podkroví u jihočeského rybníka

 (PR9298)
Max. 7 osob, 1 pokoj
zatím bez hodnocení
Max. 7 osob, 1 pokoj

Podkroví u jihočeského rybníka stojí u rybníka ve vesnici nedaleko Jindřichova Hradce. Do půl hodiny jste v Třeboni, Táboře, Telči, Slavonicích, na Červené Lhotě nebo v Pelhřimově. Apartmán se skládá z kuchyně, obývací částí, koupelny a WC. V apartmánu se dále nachází jedna ložnice a střešní terasa s výhledem na přilehlý rybník a les. Samozřejmostí je Wi-Fi, parkování před domem a možnost uschovat si kola v garáži v přízemí.  V podkrovním apartmánu je jedna ložnice se dvěma lůžky a jeden velký společný pokoj (obývák, kuchyň, jídelna, herna, další dvě lůžka). Ve společné místnosti je stůl na stolní tenis s pálkami. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

směnárna, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Na polední menu doporučuji hospodu Pod kostelem v naší vesnici.  bar (8000 m), cukrárna (9300 m), kavárna (9500 m), pivnice (8200 m), pizzerie (9500 m), restaurace (800 m), vinárna (8100 m)

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, bowling, stolní tenis, střelnice, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Podkroví u jihočeského rybníka poskytuje ubytování v soukromí s velkou terasou a výhledem na rybník. Ubytování se nachází nedaleko Jindřichova Hradce v obci Jarošov nad Nežárkou.
Navštivte malebná jihočeská města Třeboň, Telč, Slavonice, Tábor a samozřejmě Jindřichův Hradec. Blízkými památkami jsou zámek Červená Lhota, největší pohyblivý betlém na světě v jindřichohradeckém muzeu, Schwarzenberská hrobka nebo zámek v Třeboni. Milovníci přírody se mohou vydat do České Kanady nebo do okolí Třeboňských rybníků. Děti ocení blízký aquapark, houbový park v Roseči, ZOO Na Hrádečku nebo rozhlednu U Jakuba s přírodním dětským hřištěm. 

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,1841446 E 15,0736749

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 12:00
Ukončení pobytu: do 12:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Ubytovat se můžete po domluvě samostatně (např. při příjezdu pozdě v noci apod.). Většinou hosty ubytuji osobně - bydlíme v přízemí.  K ubytování dojedete pohodlně autem. Vlakové nádraží je 5 min od domu, autobus 15 min od domu.  Apartmán je určen pro jednu skupinu/rodinu. Prostory nesdílíte s nikým jiným. V přízemí bydlí naše rodina, apartmán má samostatný vchod. Rybařit je možné v rybníce hned před domem po zakoupení povolenky od majitelem rybníka.  dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, kasíno, kino, noční klub, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, parní sauna

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 50 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy