Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Jaroměřice nad Rokytnou » Hotel Opera
Max. 88 osob, 32 pokojů
Fantastické  9,4 z 10
podle 300 recenzí
Max. 88 osob, 32 pokojů

Legendární HOTEL OPERA se nachází v bezprostřední blízkosti známého barokního zámku a nádherné zámecké zahrady v Jaroměřicích nad Rokytnou. Na hosty čekají útulné a čisté pokoje, letní terasa a několik sálů pro pořádání firemních večírků, školení, seminářů, konferencí, narozeninových oslav, soukromých akcí či svateb. K aktivnímu odpočinku lze využít bowling nebo kulečník. Snídaně a večeře probíhají formou švédského stolu, kde si každý může nandat druh a množství jídla dle vlastního výběru. Hotel obsahuje 2 patra pokojů s pohodlnými pohovkami na chodbě. V oblasti hotelu lze využít turistické informační centrum, které nabízí: informace o městě a regionu, autobusovém a vlakovém spojení, kulturní, společenské a sportovní akce ve městě a okolí, místní služby a dále nabízí služby: veřejný internet, tisk, kopírování, laminování, kroužkové vazby, předprodej vstupenek na kulturní akce, prodej knih s regionální tématikou, prodej pohlednic, propagačních materiálů, turistické a cykloturistické mapy. Nedaleko hotelu můžete také využít koupaliště, které se nachází na ulici Bohušická a je vybaveno velkým bazénem se skluzavkou, dětským bazénem s fontánou a se skluzavkou, šatnami, občerstvením, travnatou plochou na opalování, beachvolejbalovým hřištěm, dětským hřištěm a parkovištěm přímo před areálem s parkováním zdarma. Pár metrů od budovy si lze zakoupit zmrzlinu či nějaké suvenýry. Pro cyklisty bohužel úschovu kol nenabízíme, ale cca 50 metrů od hotelu vedle autobusového nádraží se nacházejí úložné, uzamykatelné boxy na kola, kde si můžete uzamknout kolo za 10 Kč/24 hodin. Hotel Opera nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, dokonce i čtyřlůžkové pokoje, ke kterým je možnost přidání přistýlky či zapůjčení dětské postýlky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, ve kterém se nachází sprchový kout, toaleta a umyvadlo. Dále součástí pokoje je plochá televize s ovladačem a menší stůl se židlí. Vaši domácí mazlíčci jsou zde v hotelu vítáni. V hotelu je možnost pokoje s vanou či balkónem. Můžete si vybrat z těchto druhů pokojů: STANDARD, COMFORT, COMFORT-PLUS, APARTMÁ.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o hotelu

pokojový servis, praní / žehlení, trezor, úschovna kol a lyží, sauna, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Do restaurace je možné se přijít najíst od 10:00 do 22:00. Pro hosty: Pro všechny je tu denně otevřená restaurace. PO 10:00 - 22:00 Snídaně od 8:00 do 9:30 ÚT 10:00 - 22:00 ST 10:00 - 22:00Obědy od 10:00 do 14:00 ČT 10:00 - 22:00 PÁ 10:00 - 24:00 Večeře od 18:00 do 20:00 SO 11:00 - 24:00 NE 11:00 - 22:00 bar v objektu, kavárna v objektu, pivnice v objektu, pizzerie v objektu, restaurace v objektu, vinárna (50 m), zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, půjčovna kol, šipky, tenisový kurt

Popis lokality Jaroměřice nad Rokytnou a okolí

Hotel Opera se nachází v malém městě: Jaroměřice nad Rokytnou, oblast Vysočiny. Součástí Hotelu Opera je i RESTAURACE se dvěma salónky, konferenčním sálem, jizbou. Vybrat si můžete z našeho JÍDELNÍHO LÍSTKU či TÝDENNÍHO MENU. UBYTOVÁNÍ nabízíme v pokoji typu Standart, Comfort a Apartmán v celkové kapacitě až 105 osob. Pro ubytované i neubytované hosty nabízíme relaxaci ve formě FINSKÉ SAUNY či MASÁŽE. K aktivnímu odpočinku lze využít BOWLING nebo kulečník.
Pro cyklisty bohužel úschovu kol nenabízíme, ale cca 50 metrů od hotelu vedle autobusového nádraží se nacházejí úložné, uzamykatelné boxy na kola, kde si můžete uzamknout kolo za 10 Kč/24 hodin.
Město Jaroměřice nad Rokytnou se nachází 13 km od Třebíče. Nachází se zde nejnavštěvovanější kulturní památka na Vysočině, a to barokní zámek Jaroměřice nad Rokytnou se zámeckým parkem, který je právem nazýván jako moravské Versailles. V okolí se nachází také kulturní památky UNESCO Třebíč, Znojmo, Telč, které stojí za shlédnutí. Dále je zde v okolí k vidění spousta rozhleden s překrásným výhledem a několik zřícenin. V létě se můžete ochladit na zdejším koupališti, a též na nedalekém koupališti v Moravských Budějovicích. V blízké Třebíči se nachází Aquapark. Na řece Jevišovce u Jevišovic je jedna z nejstarších kamenných přehrad ve střední Evropě. Pro děti a milovníky zvířat je v Jihlavě k navštívení Zoologická zahrada. Velkou chloubou pro tohle okolí je zámecký park, který můžete celý projít. Na informačním centru si lze zakoupit cykloturistické nebo turistické mapy.
Pro cyklisty bohužel úschovu kol nenabízíme, ale cca 50 metrů od hotelu vedle autobusového nádraží se nacházejí úložné, uzamykatelné boxy na kola, kde si můžete uzamknout kolo za 10 Kč/24 hodin.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.0951108N, 15.8898956E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 15:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je přístupná pro hosty každý den od 10:00 do 21:00 hodin. Nedaleko hotelu se nachází autobusové nádraží. Hotel se stále vyvíjí a zároveň se snaží navázat na tradici Hotelu Opera. dětské hřiště, divadlo, houbaření, kino, noční klub, park, vlaková zastávka masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 250 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 25 Kč / noc / hrazen vždy
Rekreační poplatek: 25 Kč / noc / hrazen vždy