Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krkonoše » Janské Lázně » Hotel Černá Bouda

Hotel Černá Bouda

 (PR9331)
Max. 121 osob, 48 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 121 osob, 48 pokojů

Hotel Černá bouda je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, jehož tradice sahá až do roku 1888. Hotel je umístěním v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky synonymem dokonalé dovolené v nejvyšším pohoří České republiky. Charakter hotelu a jeho skvělé umístění pod Černou horou (1299 m n.m.) nabízí řadu možnosti vyžití, jako jsou lázeňské pobyty, aktivní dovolená, romantické a relaxační víkendy či oslavy při příležitosti důležitých životních okamžiků. Zázemí hotelu nabízí i možnosti pořádání firemních školení, pracovních zasedání, prezentačních akcí či večírků, jimž chcete dodat punc výjimečnosti. Hotel Černá bouda nabízí svým hostům ubytování ve více jak 60-ti pokojích a apartmá, restauraci s tradiční domácí kuchyní, jejíž speciality potěší i ty největší labužníky, příjemnou kavárnu s bistrem u kterého nechybí venkovní posezením s překrásným výhledem na nejvyšší hoteu České Republiky, Sněžku (1.603 m n.m.). Chuti na večerní drink poslouží bar s obsáhlým nápojovým lístkem a barmanem ochotným splnit jakékoliv speciální přání. V prostorách hotelu můžete zdarma využít Wi-Fi. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace o hotelu

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace Hotelu Černá bouda má za cíl naplnit očekávání znalců tradiční české kuchyně a dobrého jídla. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu a staví na kvalitních surovinách. Výbornou kávu si můžete dát v příjemné kavárně s bistrem, která Vás potěší lahodnými cukrářskými delikatesami. Pokud nás slunce potěší svou návštěvou, můžete si svou chvíli pohody vychutnat na venkovním posezení na zahrádce a nechat se hýčkat hřejivými slunečními paprsky s dechberoucím výhledem na Sněžku a navazující horské hřebeny. bar v objektu, restaurace v objektu, snack bar v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
golf, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovního vybavení, stolní hry, tenisový kurt

Popis lokality Janské Lázně a okolí

Na jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš, nedaleko horní stanice lanovky na Černé hoře se nachází hotel Černá Bouda***, hotel s dlouhou historií a jedinečnou polohou těsně pod vrcholem Černé hory (1.299 m n.m.) s vlastním vlekem, restaurací i kioskem.
Hotel Černá Bouda se nachází v malebné přírodě Krkonoš. V zimních měsících oceníte lyžařská střediska a možnost běžkování, v letních zase turistické trasy a cyklostezky. Hotel se nachází nedaleko města Janské Lázně.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,6543514 E 15,7469323
Místo: Janské Lázně
Region: Krkonoše
Okres: Trutnov

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

V zimě je hotel dostupný pouze kabinkovou lanovkou z Jánských Lázní, a to v rámci její provozní doby (8.30 - 16.00). Poslední lanovka jede v 17.30. Mimo tuto dobu je nutné si objednat odvoz skútrem. Odvoz zavazadel rolbou k hotelu je možný (prosíme o informaci ideálně hodinu předem), pravidelně je rolba přistavena u horní stanice lanovky v 16:00. V letním období, či pokud to sněhové podmínky umožňují hotel je dostupný autem. Hotel disponuje 17ti parkovacími místy. Pro příjezd na Hotel je potřeba parkovací karta KRNAP, která je k dispozici na recepci hotelu. Parkovací karta KRNAP je zpoplatněna 100,-/den V zimním období je Hotel dostupný pouze lanovkou. Od horní stanice lanovky Vám zavazadla zavezeme. U 1-2denních pobytů je doprava zpoplatněna 350,-/pokoj, u vícedenních pobytů je zdarma Autobusová zastávka se nachází nedaleko kabinkové lanovky, kterou se dostanete na vrchol Černé hory a procházkou do 10min. jste u nás. V nebližsích měsících pro naše hosty plánujeme v hotelu výstavbu wellnesscetra. dětské hřiště, houbaření, lov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 26 Kč / noc / hrazen vždy