Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krkonoše » Janské Lázně » Chata Sport

Chata Sport

 (PR9733)
Max. 14 osob, 3 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 14 osob, 3 pokoje

jedná se o Horskou chatu, která leží upřostřed sjezdovek "Sport 1" a "Sport 2". V přízemí chaty je Lyžárna, v letních měsících je zde možnost uložit kola, dále toalety a restaurace. Před chatou je zahrádka a velmi příjemné posezení. V letních měsících je restaurace s obsluhou, v zimních měsících je slouží jako klasický bufet. vV prvním patře chaty jsou 3 pokoje pro hosty. V chatě je free wifi, TV, dále je možnost využít saunu s ochlazovacím bazénkem a solárium, nebo v letních měsících venkovní tenisový kurt s umělým povrchem. První pokoj má předsíň, koupelnu s WC a ložnici se 4 postelemi, TV a free wifi. Druhý pokoj má předsíň, koupelnu s WC a 2 ložnice po 2 postelích, tedy kapacita také 4 osoby, TV, free wifi. Třetí pokoj nabízí předsíň, koupelnu s WC a 2 ložnice po 3 postelích, tedy kapacita je 6 osob, TV, Free wifi.

Internet
Internet
Ne
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o chatě

sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Nelze
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
bar (5200 m), cukrárna (5000 m), kavárna (5000 m), pizzerie (5000 m), restaurace (70 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, střelnice, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Janské Lázně a okolí

Chata Sport nabízí klidné ubytování nedaleko Jánských Lázní. Chata Sport se nachází na hřebenu Černé hory, 200 metrů od výstupu z horní stanice lanovky.
Chata se nachází přibližně 200 metrů od horní stanice kabinové lanovky. V okolí je sposta turistických tras, jak pro pěší turistiku, tak pro výlety na kolech, koloběžkách. Pro milovníky adrenalinu, je nad chatou startoviště paraglidingu, v okolí se nachází stezka korunami stromů a při celodenním výletu se dají navštívit Mumlavské vodopády, výlet na Sněžku, zajet do Dvora Králové na Safari, nebo přibližně 30km od Jánských Lázní jsou Adršpaško teplické skály, muzeum stavebnice Merkur, Babiččino údolí, zámek Kuks a spousta dalších turisticky zajímavých cílů.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.6472997N, 15.7469830E
Místo: Janské Lázně
Region: Krkonoše
Okres: Trutnov

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Chata nemá recepci, nicméně ubytování, platby a vše potřebné řeší personál na restauraci. Restaurace je otevřena od 10:00 hodin do 22:00 hodin. V letních měsících je chata dostupná autem a parkovat se dá přímo u chaty. Do navigace stačí zadat adresu " Horská 193, Jánské Lázně. Nicméně vzhledem k tomu, že se chata nachází v krásném zalesněném prostředí uprostřed sjezdovky, tak v zimních měsících je potřeba auto zaparkovat na centrálním parkovišti u spodní zastávky kabinové lanovky a nahoru vyjet lanovkou. Pokud si předem telefonicky domluvíte přesný čas, tak u horní zastávky/stanice kabinové lanovky vás budeme čekat s rolbou/skůtrem a věci vám odvezeme na chatu. Telefonní kontakt pro objednání rolby či skútru je 723 732 757. dětské hřiště, diskotéka, houbaření, kino, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití