Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Královéhradecko » Hradec Králové » Hotel POD VĚŽÍ

Hotel POD VĚŽÍ

 (PR1422)
Max. 37 osob, 19 pokojů
Skvělé  9,0 z 10
podle 27 recenzí
Max. 37 osob, 19 pokojů

Hotel Vacek "Pod Věží" poskytuje svým hostům příjemné ubytování v rodinném hotelu přímo v centru Hradce Králové. Hotel Vacek "Pod Věží" se nachází v historické části metropole Východních Čech, pod Bílou Věží na Velkém náměstí v Hradci Králové. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a větších dvoulůžkových pokojích. Vybavení pokojů zahrnuje také vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (Wi-Fi), která je v celém komplexu hotelu zdarma. Pro zpříjemnění ubytování nabízíme hostům možnost využití fitness, sauny a vířivky. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob, dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory s možností zapůjčení technického vybavení a parkoviště pro hosty hotelu v uzamykatelném dvoře. Hotel Vacek "Pod Věží" nabízí svým hostům zdarma vstup do hotelové posilovny, která je vybavena základními fitness a aerobními stroji. Dalším zpestřením pobytu může být sauna (max. pro 3 osoby) nebo vířivka (max. pro 4 osoby), které jsou umístěny v podkrovní části hotelu. Vířivka je pro hotelové hosty ZDARMA v době od 17:00 hod. do 19:00 hod. po dobu 30 minut. V jiném čase je vířivka zpoplatněna. Pro relaxaci slouží odpočinkové lavice. Sauna i vířivka jsou za poplatek k dispozici i pro veřejnost. V ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla a ručníku.  Pokoje: Běžné jedno a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny vstupní prědsíňkou, samostatnou koupelnou a ložnicí. V té je umístěna televize se satelitním přijímačem, minibar a samozřejmě internetové připojení. V koupelnách najdete sprchový kout / vanu, toaletu, umyvadlo a vysoušeč vlasů.  Apartmány: Dvoulůžkové apartmány u třech s možností přistýlky, které jsou vybaveny vstupní prědsíňkou, samostatnou koupelnou, toaletou, obývacím pokojem a ložnicí. V obývacím pokoji je umístěna kožená sedací souprava, televize se satelitem, minibar a samozřejmě internetové připojení. Koupelny jsou vybaveny komfortní vanou, umyvadlem, bidetem a vysoušečem vlasů, toaleta je samostatně.  Luxusní apartmá: Jedná se o velice luxusní apartmán situovaný v podkrovních prostorách hotelu s jedinečnou vyhlídkou na dominanty města Hradce Králové. Apartmán je dispozičně řešen jako třípokojový, v koupelně s vanou i sprchovým koutem, toaletou, ložnicí, obývacím pokojem a dalším pokojem používaným v případě potřeby přistýlek. V obývacím pokoji naleznete televizor se satelitem, hi-fi zařízení, koženou sedací soupravu a jídelní stůl. Ani zde nechybí připojení k internetu.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

směnárna, pokojový servis, výtah, praní / žehlení, trezor, klimatizace, úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Restaurace nabízí široký výběr jídel z české, italské a francouzské kuchyně a také velmi pestrý výběr nápojů. Kapacita je 40 až 50 míst. Restaurace je zařízena v moderním stylu. V teplém ročním období je možné posedět v letní zahrádce, která se nachází před restaurací. V salonku nabízíme možnost organizování společenských akcí, svatebních hostin a firemních večírků. Kapacita salonku činí maximálně 30 osob. Máte zde možnost strávit příjemné chvíle s reprodukovanou hudbou na tanečním parketu nebo posedět na terase, která je součástí salonku. Terasa nabízí romantický výhled na chrám sv. Ducha a Bílou věž. bar v objektu, cukrárna (50 m), kavárna (50 m), pizzerie (100 m), restaurace v objektu, zahrádka v objektu, speciální dietní menu/bezlepková dieta

Okolí

Sportoviště
bowling, golf, horolezectví, půjčovna kol, tenisový kurt
Popis lokality

Hotel "Pod Věží" poskytuje svým zákazníkům příjemné ubytování přímo v centru Hradce Králové. Vybavení pokojů zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (Wi-Fi) v celém komplexu hotelu ZDARMA a pro zpříjemnění ubytování nabízíme hostům možnost využití fitness a sauny.
Hradec Králové je nazýván „Salonem republiky“ po právu. Naleznete tu spoustu architektonických skvostů a památek, míst pro pobavení, kulturních akcí a v neposlední řadě také mnoho sportovních událostí. Náš hotel je situován přímo ve středu města na Velkém náměstí, což zaručuje snadný přístup ke všem těmto aktivitám. V těsném sousedství hotelu se nachází Bílá Věž, Katedrála Svatého Ducha, Kaple Svatého Klimenta, Kostel na Nebevzetí Panny Marie, Měšťanské domy a spousta dalších památek. Dále také můžete v Hradci navštívit Východočeské muzeum, kde se nachází mnoho zajímavých expozic. Mimo jiné bylo postaveno, jako i mnoho jiných budov v Hradci Králové, slavným architektem Josefem Gočárem.

Kulturní vyžití Vám zajistí známé Klicperovo Divadlo s velmi bohatým programem pro dospělé a světoznámé divadlo Drak, které milují především děti. Poblíž hotelu na nábřeží Labe se nachází Královehradecká filharmonie. Místem pro oddych jsou četné parky, například Jiráskovy sady, které leží na soutoku dvou řek Labe a Orlice. V blízkosti těchto sadů leží nádherná vodní elektrárna.

Pro sportovně založené lidi se v Hradci Králové nachází Plavecký bazén, Městské lázně, sportovní hala Slavie, horolezecké stěny, fitness a welness centra, cyklistické stezky v Novohradeckých lesích a další nepřeberné množství sportovního vybití. 

Pro ty, kteří ve volném čase rádi zajdou na film, tu máme Art kino Centrál, oceněné v letošním roce jako nejlepší Art kino v České Republice a v obchodním centru Futurum Multikino Cinestar.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,2090892 E 15,8316371

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

diskotéka, divadlo, kino, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, solná komora

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 250 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy