Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Královéhradecko » Hradec Králové » Hotel Černigov

Hotel Černigov

 (PR0676)
Max. 338 osob, 199 pokojů
Velmi dobré  8,1 z 10
podle 544 recenzí
Max. 338 osob, 199 pokojů

Hotel Černigov je situován v kulturním a obchodním centru východních Čech – v Hradci Králové.K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro náročnější klientelu jsou připraveny prostorné apartmány. Lze si vyžádat i bezbariérový pokoj.Služby recepce jsou non-stop. Bezpečnostní schránky v recepci. 7 konferenčních místností s různou kapacitou. Obchod s bižuterií. Možnost ubytování i s domácími zvířaty.Hotel Černigovnabízí vedle vynikající dopravní dostupnosti i prostorné parkoviště přímo před budovou, znamenitou a vyhlášenou kuchyni či WiFi připojení ve veřejných prostorách zdarma!O Vaši spokojenost se během Vašeho pobytu postará proškolený a přátelský personál. Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou volbou, barevný televizor se satelitními programy, koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje ve vyšších patrech nabízejí i nádherný výhled na historické jádro města.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o hotelu

výtah, praní / žehlení, trezor, úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Hotelová restaurace s 220 místy a vyhlášenou kuchyní je otevřená denně od 07:00 do 10:00 /snídaně Lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, otevřený denně od 09:00 do 15:00 hodin. V pracovní dny se v hotelovém lobby baru podává polední MENU. lobby bar v objektu, restaurace v objektu, speciální dietní menu/bezlepková dieta

Okolí

Sportoviště
golfový trenažér

Popis lokality Hradec Králové a okolí

Hotel Černigov se nachází v centru historického města Hradec Králové v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, na soutoku řek Labe a Orlice, přibližně 100 km od Prahy.
Hotel Černigov se nachází v historicky zajímavém městě Hradci Králové, přibližně 100 km od Prahy. Město leží na soutoku řek Labe a Orlice. Region, kde se hotel nachází, je bohatý na množství kulturních památek a přírodních krás. Z Hradce Králové můžete podniknout řadu výletů na známé české hrady a zámky - Zámek Častolovice, zřícenina hradu Trosky. Můžete navštívit Aquacentrum, obří Akvárium nebo ZOO - Safari ve Dvoře Králové. Doplňující informace Vám ochotně podají pracovnice hotelové recepce.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.2144230N, 15.8135033E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je v provozu 24/7. Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 100 m Vlakové nádraží: 100 m Letiště: 25 km Maximálně 1 dítě do 12 let zdarma v pokoji se 2 dospělými. divadlo, kasíno, kino, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, solárium, solná komora, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 250 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 40 Kč / noc / hrazen vždy