Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Královéhradecko » Hradec Králové » Gonda Apartments

Gonda Apartments

 (PR1121)
Max. 4 osob, 2 pokoje
zatím bez hodnocení
Max. 4 osob, 2 pokoje

Gonda Apartments nabízí 2 typy ubytování. Studia i Apartmány, které se nachází v klidné lokalitě. Snídaně formou bufetu je podávána v penzionu, který je vzdálen 20 metrů od Studií a 450 metrů od Apartmánů. Restaurace Duran a zastávka městské hromadné dopravy je v docházkové vdálenosti 200 m. Fakultní nemocnice je 1 km, Kongresové centrum Aldis je vzdáleno 4 km. Gonda Apartments se nachází 10 min chůze od golfového hřiště. Možnost procházek, jízdy na kole (leží na Labské cyklostezce) nebo rybaření na nedalekém slepém rameni Labe. Gonda Apartments umožňují ubytování blízko přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti pracovních příležitostí. Studia: možnost pohodlného přespání dvou lidí - k dispozici dvoulůžko, sedačka, skříň, psací stůl, lednice, rychlovarná konvice , LCD TV - satelitní programy, internetové připojení (bezdrátové WiFi ), vlastní parkovací stání před domem, , vzdáleno 20m od recepce. Studia jsou vhodná pro krátkodobé pobyty 1-4dny. Apartmány: možnost pohodlného přespání dvou lidí - k dispozici dvoulůžko, sedačka, skříň, kuchyňská linka ( lednice, rychlovarná konvice, varná deska, dřez, mikrovlnka ), internetové připojení (bezdrátové WiFi ), vlastní parkovací stání před domem, barevná televize - satelitní programy, vzdáleno 450m od recepce. Doporučujeme spíše pro pobyty delší než 4 dny.    

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

sauna, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Restaurace Duran je vzdálená 200 m od Gonda Apartments. V Apartmánech možnost vaření. bar (1600 m), kavárna (350 m), pivnice (1600 m), pizzerie (4700 m), restaurace (200 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, golf, minigolf, squash/ricochet, tělocvična/sportovní hala
Popis lokality

Gonda Apartments nabízí komfortní a pohodlné ubytování v klidné části Hradce Králové obklopené přírodou a současně blízko pracovních příležitostí, 200 m od restaurace Duran a 1 km od Fakultní nemocnice.
Apartmány umožňují ubytování blízko přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti pracovních příležitostí. Golfové hřiště 500 m, Labská cyklostezka, Fakultní nemocnice 1 km, kongresové centrum Aldis 3 km.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,1870154 E 15,8276068

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je na pensionu Holata. Check-in:   17.30 - 20.30 hod Chech-out: 07.00 - 10.00 hod Poznámka: po dohodě, se lze ubytovat i v jinou dobu Zastávka městské hromadné dopravy 200m od apartmánů, která jede přímo do centra. divadlo, houbaření, kino, letiště, park, rybolov, vlaková zastávka kadeřnictví/salón krásy, masáže, solárium

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, American Express, JCB, re, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Diners Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Sphere, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute,

Poplatky