Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Beskydy a Valašsko » Horní Bečva » RETASO
Max. 173 osob, 31 pokojů
Fantastické  9,1 z 10
podle 7 recenzí
Max. 173 osob, 31 pokojů

Rekreační a táborové středisko odborů „Retaso“ se nachází na katastru obce Horní Bečva. V rekreačním budově hotelového typu, srubových chatách a bungalovech jsou ubytovací prostory s celkovou kapacitou 170 lůžek včetně možnosti přistýlek.  Středisko je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, lyžování, sportovní rodinné výlety a dětskou rekreaci. Středisko se během několika let stalo oblíbeným místem pro pořádání seminářů, kurzů, školení, pořádají se zde svatby a jiné společenské oslavy.  Místo je mimořádně vhodné pro letní školní výlety, dětskou rekreaci, školy v přírodě a zimní lyžařské kurzy. V okruhu tohoto střediska je 16 lyžařských vleků, z nichž některé mají večerní provoz s umělým osvětlením a rovněž i umělé zasněžování. V areálu střediska je vybudován bowling se dvěma dráhami, infrasauna, dále možnost využít půjčovny horských kol, biliáru, kulečníku, stolního tenisu, stolního fotbalu, ruských kuželek nebo petangu. V areálu jsou rovněž umístěna dvě antuková hřiště, s možností využití buď volejbalu nebo nohejbalu a travnatá plocha, která slouží k mnoha aktivitám a rovněž i k fotbalu a v prostorách útulného baru lze využít i příjmu internetu. Dále se rekreanti můžou oddat rehabilitačním procedurám a masážím na profesionální úrovni v podání rehabilitačních sester neboť součástí areálu je zdravotní středisko s kompletním vybavením rehabilitační péče. V budově hotelového typu jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje s kapacitou 53 lůžek. Velmi oblíbené jsou srubové chaty, kde v každé z pěti chat je 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích , přičemž v každém pokoji je sociální zařízení. Další čtyři chaty poskytují rovněž 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích  a v každé chatě této turistické kategorie je sociální zařízení. Bungalovy (nadstandard) jsou umístěny ve zděných budovách se samostatnými vchody. Pokoje s krytou, prosklenou i otevřenou terasou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou.  

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
V jídelně a restauraci s bufetem je možné si objednat jídla z české i mezinárodní kuchyně a rovněž i speciality místní a krajové. bar v objektu, restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, lyžařský vlek, půjčovna kol, stolní tenis, tenisový kurt
Popis lokality

Rekreační a táborové středisko odborů „Retaso“ se nachází na katastru obce Horní Bečva.
V blízkosti rekreačního střediska jsou tenisové kurty, jízdárna a plavecký vyhřívaný bazén s tobogánem. Překrásné okolní lesy a louky patřící do chráněné krajinné oblasti s průměrnou nadmořskou výškou 500 až 1000 metrů zvou turisty a rekreanty k procházkám a túrám v každém ročním období. Pohled z rozhledny na Bumbálce nabízí překrásnou a jistě nezapomenutelnou scenérii Beskyd a za pěkného počasí i Vysokých Tater.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,4361941 E 18,2657893
Místo: Horní Bečva
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, rybolov masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 110 Kč / noc / při využití