Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Polabí » Hořín » Ubytování v Zooparku Zelčín

Ubytování v Zooparku Zelčín

 (PR5978)
Max. 20 osob, 5 pokojů
Skvělé  8,8 z 10
podle 16 recenzí
Max. 20 osob, 5 pokojů

Zoopark Zelčín je situován na okraji obce, jako farma a zoopark zaměřený na chov domácích zvířat a volnočasový areál zaměřený na agroturistiku. Netradiční prostředí farmy a kontakt se zvířaty doplňuje ubytování v apartmánech a kempu.Apartmány jsou součástí farmy s přímým výhledem na výběh pštrosů Emu a koz kamerunských a ovcí romanovských. Dvojpokojvé apartmány mají samostatné sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou, k dispozici je TV, pokrytí WIFI signálem.Kemp je umístěn mimo areál, podél Vraňansko-Hořínského plavebního kanálu. Pro ubytování disponuje chatkami a tee-pee stany k pronájmu, velkou loukou pro stanování a parkování karavanů a obytných aut.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o apartmánu

úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Součástí Zooparku je Hostinec u Bedřicha s kapacitou 55 míst a venkovní terasou s kapacitou 80 míst. Jídelní lístek je sestaven převážně z národní kuchyně s denní nabídkou jídel. Mimo sezónu (září - květen) je hostinec otevřen pouze o víkendu nebo svátcích.Během celého roku je otevřen stánek u vchodu do ZOOPARKU. Nově jsme otevřeli v ZOOPARKU PIZZERII !! restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
půjčovna kol, stolní hry

Popis lokality Hořín a okolí

Máte rádi zvířata? Chcete prožít dovolenou, víkend či jen pohodový výlet? Nabízíme vám ubytování v ZOOPARKU Zelčín. Podle vašeho přání si můžete vybrat mezi ubytováním v pohodlných apartmánech, v chatkách nebo teepee stanech. Kdo má vlastní karavan či stan může využít zázemí kempu.Zoopark Zelčín je zaměřený na chov domácích zvířat s největším kontaktním výběhem v ČR. Tradiční prostředí farmy a blízký kontakt se zvířaty doplňuje pohodové ubytování v apartmánech a kempu. Návštěvníci ubytovaní v apartmánech na minimálně 2 noci budou mít po celou dobu pobytu k dispozici volnou vstupenku do zooparku a na vzduchové trampolíny, děti dostanou zdarma kolečko jízdy na koni.
Areál Zooparku je umsítěň z jedné strany mezi břehy plavebního kanálu a z druhé strany jej obklopují lužní lesy se slepým ramenem řeky Vltavy. V těsné blízkosti zooparku vede cyklostezka EV7 Vltavská. V dostupné vzdálenosti pro ubytované, je dostatek turistickch cílů pro návštěvu. Město Mělník, zámek Nelahozeves a Veltrusy, hora Říp, Chráněná krajinná oblast Kokořínsko – Máchův kraj a mnoho dalšího.

Podívejte se na mapu
GPS: 50.3263907N, 14.4359786E
Místo: Hořín
Region: Polabí
Okres: Mělník

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 09:30
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 10-19 hodRecepce je v pokladně u vchodu do ZOOPARKU. Od Prahy cca 25min: Po teplické dálnici D8; exit 18 u Nové Vsi směr Mělník; po asi 4 km přejedete železniční nadjezd a poté druhou odbočkou do prava směr Lužec n.Vl.; před nechráněným přejezdem v obci Lužec odbočíte doleva; přejedete most přes plavební kanál; projedete po hlavní obcí a na křižovatce u autobudové zastávky odbočíte doleva směr Hořín; po 1 km obec Chramostek a dále podél kanálu; po dalším 1 km obec Zelčín! Od Mělníka: Po krátkém zakroužení na kruhovém objezdu se vydáte po novém mostě přes Labe směr Kralupy n.Vl.; hned za mostem odbočíte doleva a po 100m doprava; vjedete do obce Brozánky; na konci obce odbočíte doleva směr Hořín; projedete po hlavní silnici obcí; po 1 km přejedete most přes kanál; po dalším asi 1 km obec Vrbno; na návsi pojedete doprava směr Lužec; asi po 1,5 km obec Zelčín!Parkování zdarma. Pro všechny návštěvníky máme k dispozici půjčovnu kol a koloběžek a in-line bruslí.Další možností je zapůjčení raftu pro plavbu na Vltavě. Trasa začíná ve Vraňanech za malou vodní elektrárnou a končí na Mělníku na Labi pod starým mostem Josefa Straky na levém břehu řeky. Tato plavba je vhodná pro rodiny s dětmi, plavba je po bezpečné a klidné vodě, cestou nepřekonáváte žádné komplikované úseky ani jezy. Díky dolnímu toku pod Prahou je zde po celý rok dostatečné množství vody.Vodáky naložíme v Zelčíně a odvezeme na Vltavu do Vraňan, po dokončení trasy pro posádku zajedeme na Mělník a přivezeme zpět do Zelčína.Cena za zapůjčení jednoho raftu včetně dopravy je 1200,-Kč. Pro ubytované je poskytována sleva ve výši 200,- Kč na 1 raft. dětské hřiště, jízda na koni, rybolov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 100 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 5 Kč / noc / hrazen vždy