Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Hluboká nad Vltavou » Ubytování Masarykova 37

Ubytování Masarykova 37

 (PR7700)
Max. 24 osob, 6 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 24 osob, 6 pokojů

Penzion Masarykova 37 se nachází přímo v centru malebného jihočeského města Hluboká nad Vltavou na úpatí cesty, která vede k zámku. Dominantou města je kostel sv. Jana Nepomuckého a odtud je to asi 30 metrů k penzionu Masarykova 37.  V přízemí domu je bistro Na dobré cestě, které poskytuje hotelové snídaně pro ubytované, ale zároveň slouží pro širokou veřejnost. Kavárna je provozována profíky ve svém oboru a započala svůj provoz v květnu 2019. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem / vanou a toaletou. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. Parkování je možné ve dvoře domu a to pouze pro první 3 automobily (vjezd z Masarykovy ulice do ulice Horní). Pro další vozy je vymezeno na dvoře domu 1 parkovací místo pro vyložení zavazadel. Poté je nutno zaparkovat na centrálním městském parkovišti (90 kč/den), které se nachází cca 100 m od ubytování.    Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové a jsou vždy vybaveny manželskými postelemi. Některé pokoje mají poté možnost přistýlek v podobě rozkládacích gaučů.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace o penzionu

směnárna, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
8V přízemí domu se nachází bistro Na dobré cestě, které je propojeno s ubytováním. Každý den připravujeme pro ubytované hosty v době od 8,00 - 9,30 hod kontinentální snídaně. Od 10 hod bistro otevírá pro veřejnost. Kavárna je provozována profíky ve svém oboru a započala svůj provoz v květnu 2019. Ochotný personál bistra se o vaše kulinářské požadavky postará a jistě si vyberete z nabídky čerstvých výrobků.  bar (190 m), cukrárna v objektu, kavárna v objektu, pivnice (300 m), pizzerie (60 m), restaurace (40 m), snack bar v objektu, vinárna (210 m)

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, billiard, bowling, golf, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna sportovního vybavení, squash/ricochet, střelnice, tenisový kurt

Popis lokality Hluboká nad Vltavou a okolí

Penzion Masarykova 37 se nachází přímo v centru malebného jihočeského města Hluboká nad Vltavou na úpatí cesty, která vede k zámku.
Hlavním tahákem města Hluboká nad Vltavou je státní zámek Hluboká, který se tyčí na kopci nad městem. Díky své poloze se vám nabízejí nádherné panoramata na město a okolí. V komplexu zámku se dále nachází bistro a Alšova jihočeská galerie. Město Hluboká však není jen zámek, nabízí též velké množství sportovních aktivit od golfu po plážový volejbal nebo baseball. Navštivte tedy golfový klub nebo sportovně relaxační areál. V letních měsících nechybí ani koupaliště.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.0520103N, 14.4350855E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Každý den od 16 - 18 hod. Nebo na telefonním čísle + 420 777 366 676. Autobusová zastávka se nachází 280 m od penzionu, vlakové nádraží 3200 m. diskotéka, divadlo, houbaření, kino, noční klub, park, rybolov, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy