Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Beskydy a Valašsko » Frýdek-Místek » Restaurace a penzion "U MÁMY"

Restaurace a penzion "U MÁMY"

 (PR3890)
Max. 12 osob, 5 pokojů
Fantastické  9,2 z 10
podle 41 recenzí
Max. 12 osob, 5 pokojů

Poskytneme Vám bytování v 5 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností přistýlky. Na pokojích je Wi-fi pro připojení k internetu. Naše restaurace Vám nabízím domácí kuchyni a věříme, že Vám u nás bude chutnat a rádi se k nám budete vracet třeba i při slavnostních příležitostech, svatbách, firemních akcích apod. Kapacita restaurace je 50 osob, spodní salonek 25 osob a horní salonek 20 osob. Prostory restaurace, horního salonku a penzionu jsou nekuřácké - pro kuřáky je vyčleněn prostor spodního salonku. V naší restauraci i pokojích máte možnost bezdrátového Wi-fi připojení k internetu. Po dobu letních měsíců za předpokladu hezkého počasí je v provozu letní předzahrádka s obsluhou - odpoledne od 17 hod. s grilováním. Čepujeme Pillsner Urquel 12, Radegast 12 a Radegast 10 a Birell. Provozní doba: denně 11 - 22 hod., sobota 11 - 23 hod. Děti do tří let zdarma (nabízíme možnost vypujčení postýlky zdarma) Poskytneme Vám bytování v 5 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností přistýlky. Na pokojích je Wi-fi pro připojení k internetu.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

pokojový servis, sauna, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Naše restaurace Vám nabízím domácí kuchyni a věříme, že Vám u nás bude chutnat a rádi se k nám budete vracet třeba i při slavnostních příležitostech, svatbách, firemních akcích apod. Kapacita restaurace je 50 osob, spodní salonek 25 osob a horní salonek 20 osob. Prostory restaurace, horního salonku a penzionu jsou nekuřácké - pro kuřáky je vyčleněn prostor spodního salonku. Po dobu letních měsíců za předpokladu hezkého počasí je v provozu letní předzahrádka s obsluhou - odpoledne od 17 hod. s grilováním. Čepujeme Pillsner Urquel 12, Radegast 12, Gambrinus 10 a Birell. Provozní doba: denně 11 - 22 hod., sobota 11 - 23 hod. cukrárna (2000 m), kavárna (2000 m), pivnice v objektu, pizzerie (2000 m), restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, golf, půjčovna kol, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt
Popis lokality

Penzion "U MÁMY" Vám nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností přistýlky. 
Penzion a restaurace U Mámy se nachází cca 2 kilometry od centra města Frýdek Místek. Penzion stojí v přímé blízkosti lesa, je tedy ideální pro všechny hosty, kteří hledají klid a odpočinek.  Aquapark v Olešné je vzdálen cca 6 kilometrů od penzionu.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,6912347 E 18,3755537

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Otevírací doba: po - čt do 21:00, pá - so do 22:00, ne do 21:00. Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem či autobusovou dopravou (autobusová zastávka je hned před penzionem). diskotéka, houbaření, kino, letiště, noční klub, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití