Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Beskydy a Valašsko » Frýdek-Místek » Hotel & Steak House HACIENDA La Bodega

Hotel & Steak House HACIENDA La Bodega

 (PR4293)
Max. 37 osob, 19 pokojů
Dobré  8,0 z 10
podle 42 recenzí
Max. 37 osob, 19 pokojů

Hotel & Steak House HACIENDA La Bodega - nově zrekonstruovaný hotel v  krásnem a typickém mediteránském stylu s nádvořím, kterému dominuje fontána. Hotel poskytuje ubytování v 19 pokojích, z toho 13 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový, 2 apartmány a 2 apartmány de luxe. Restaurant & steak house je v jihoamerickém stylu s prvky španělské Andalusie.              Kuchyň nabízí velký výběr mediteránské a jihoamerické kuchyně. Nabízíme i široký výběr vín ze Španělska, Itálie, Chile, Argentiny a dalších zajímavých zemí. Neváhejte a přijďte ochutnat jak chutná Španělsko, Itálie, Mexico a další speciality naši kuchyně. Samozřejmě můžete využít našich hotelových služeb, kde Vás rádi ubytujeme. Věříme, že se budete u nás cítit skvěle a rádi se budete vracet.      

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Restaurant & steak house je v jihoamerickém stylu s prvky španělské Andalusie.              Kuchyň nabízí velký výběr mediteránské a jihoamerické kuchyně. Nabízíme i široký výběr vín ze Španělska, Itálie, Chile, Argentiny a dalších zajímavých zemí. Neváhejte a přijďte ochutnat jak chutná Španělsko, Itálie, Mexico a další speciality naši kuchyně. Samozřejmě můžete využít našich hotelových služeb, kde Vás rádi ubytujeme. Pro naše hotelové hosty máme otevřen bar přes celou noc. Věříme, že se budete u nás cítit skvěle a rádi se budete vracet.

Okolí

Sportoviště
bowling, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Hotel & Steak House HACIENDA La Bodega - nově zrekonstruovaný hotel v  krásnem a typickém mediteránském stylu s nádvořím, kterému dominuje fontána. Hotel poskytuje ubytování v 19 pokojích, z toho 13 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový, 2 apartmány a 2 apartmány de luxe.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,6792741 E 18,3496955

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Omlouváme se, ale pro naše hosty recepce není k dispozici 24 hodin denně. Prosíme tímto o poskytnutí Vašeho telefonního čísla pro snadnější komunikaci a upřesnění času příjezdu na telefonní číslo 608 77 12 63 z důvodu ubytování a předání klíče. Děkujeme za pochopení. diskotéka, jízda na koni, vlaková zastávka fitness, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 200 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 6 Kč / noc / hrazen vždy