Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jeseníky » Dolní Moravice » Chaty pod Pradědem

Chaty pod Pradědem

 (PR8581)
Max. 69 osob, 7 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 69 osob, 7 pokojů

Turistický areál Chaty pod Pradědem se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice.  Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům. V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství turistů. Nabízíme ubytování v hotelovém areálu ve dřevených dvoupatrových chatách a v apartmánové chatě. Chaty jsou umístěné přímo v areálu hotelového komplexu a široká nabídka služeb a vybavení areálu umožňuje ubytovaným strávit příjemné chvíle relaxace či aktivní zábavy s přáteli. Nabízené chaty jsou ideální pro rodiny s dětmi, školy, lyžařské kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení, víkendové lyžování, atd. Jedná se o ubytování, které uspokojí nenáročnou klientelu, která před luxusem upřednostňuje nízkou cenu ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí. V areálu jsou k dispozici bowling, bar, wellness 70m od chat ( whirpool, masáže, pivní a bylinkové lázně, finská sauna, balneoterapie.. provoz wellness centra může být v zimním období omezen), hřiště, solná jeskyně, vinný sklípek, ohniště, sjezdovky, několik restaurací v okolí, atd. Areál se nachází přímo u lesa, poblíž běžkařské tratě. Všechny chaty mají vlastní sociální zařízení. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

sauna, vířivka, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
bar (100 m), pivnice (50 m), snack bar (50 m), vinárna (50 m), vinný sklípek (50 m), zahrádka (50 m)

Okolí

Sportoviště
billiard, bowling, lyžařský vlek, stolní hry, tenisový kurt
Popis lokality

Turistický areál Chaty pod Pradědem se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,9848275 E 17,3198497
Místo: Dolní Moravice
Region: Jeseníky
Okres: Bruntál

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:30
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

V areálu vlastníme více stejných chat, které jsou stejně dispozičně řešené, ale mohou být drobnější rozdíly ve vzhledu interiéru, obložení koupelen či vzhled kuchyňského koutu. Tyto rozdíly nemají vliv na funkčnost a rozdíl v komfortu v chatách. dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, park, rybolov koupele, masáže, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití