Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Český Krumlov » Pension Wok

Pension Wok

 (PR2294)
Max. 11 osob, 4 pokoje
Naprosto výjimečné  9,7 z 10
podle 85 recenzí
Max. 11 osob, 4 pokoje

Pension WOK -  nabízí celoroční ubytování ve třech pokojích s krásným výhledem na řeku Vltavu a historické centrum města, pokoj Economy s výhledem do boční uličky Rybářská. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, sprchou nebo i vanou, fénem, TV a satelitem, Wi-Fi. U domu je jedno parkovací místo s kamerovým systemem, po předchozí dohodě lze rezervovat. Hostum zajišťujeme i cenově zvýhodněné parkování na městském parkovišti P3. Měšťanský dům s krásným výhledem na historické centrum Českého Krumlova, s pozoruhodnou šindelovou střechou a dřevěnou  pavlačí z počátku 16.století. Český Krumlov - do dnešních dnů téměř neporušené středověké malé město, kulturní památka UNESCO, město s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky jsou snadno dostupné pěšky, zámek Český Krumlov leží ve vzdálenosti 500 m od pensionu. Pokoj č.1 Economy - přízemí    Dvoulůžkový pokoj s bočním oknem do ulice Rybářská,. Vybaven samostatným sociálním zařízením a sprchou,fén, TV + satelit,Wi-Fi, trezor a varná konvice. Velikost pokoje 10 m2, koupelna 4 m2. Pokoj č. 2 Lux - 1.patro    Prostorný dvoulůžkový pokoj s výhledem na střed města a řeku Vltavu. Má vlstní východ na venkovní dřevěnou pavlač, která je průchozí s vedlejším pokojem č.3. Tuto možnost ocení rodiny s dětmi. Vybaven samostatným socialním zařízením, vanou a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, trezor, varna konvice a presovač. Velikost pokoje 16 m2, koupelna 3,3 m2. Pokoj č.3 Lux  - 1.patro    Třílužkový pokoj s výhledem na střed města a řeku Vltavu, nebo do boční ulice Rybářská. Pokoj má jedno dvoulůžko a samostatnou postel. Má vlastní východ na venkovní dřevěnou pavlač, která je průchozí s vedejším pokojem č.2. Tuto možnost ocení rodiny s dětmi. Vybaven vlastním socialním zařízením a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, trezor, varná konvice a presovač. Velikost pokoje 20m2, koupelna 3,8 m2. Pokoj č.4 Standard - podkroví   Třílužkový podkrovní pokoj s trámovým stropem a výhledem na střed města a řeku Vltavu, nebo do boční ulice Rybářská. Pokoj má jedno dvoulůžko a samostatnou postel. Vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, trezor a varná konvice. Velikost pokoje 24 m2, koupelna 2,9 m2.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

trezor, sauna, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
bar (20 m), cukrárna (10 m), internetová kavárna (800 m), pivnice (10 m), pizzerie (1000 m), restaurace (10 m), zahrádka (25 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, bowling, golf, půjčovna sportovního vybavení, squash/ricochet, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Pension WOK - nově zrekonstruovaný pension nabízí ubytování ve čtyřech pokojích v historickém domě přímo na břehu řeky Vltavy, v centru města Český Krumlov. Ze třech pokojů je krásný výhled na řeku a historické centrum města s kostelem sv.Víta. Pension WOK - měšťanský dům z 15.století nebo počátku 16.století , sloužil jako koželušský dům a prvním majitelem byl rybář Machtl. Jednopatrové stavení s hladkým průčelím a nově zrekonstruovanou sedlovou střechou z alpských šindelů, pod níž je dřevěná pavlač. V 18.století byl dům klasicistně upraven. V těsném sousedství pensionu se nachází restaurace s venkovní zahrádkou na břehu Vltavy a cukrárna, které vám zpříjemní pobyt. 
Český Krumlov - do dnešních dnů téměř neporušené středověké malé město, kulturní památka UNESCO, město s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky jsou snadno dostupné pěšky, zámek Český Krumlo leží ve vzdálenosti 500 m od pensionu. V bezprostřední blízkosti pensionu je i řada obchodů, restaurací. V sousedství pensionu se nachází restaurace s venkovní zahrádkou na břehu řeky Vltavy a cukrárna, které vám zpříjemní pobyt.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,8090987 E 14,314154

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Pension nemá stálou recepci. Ubytovaní hostů 14 - 17 hod, po dohodě lze pozdější příjezd - v případě pozdějšího příjezdu 17 -21 hod je účtován poplatek 150 Kč za pozdní ubytování .  Po příjezdu do českého Krumlova pokračujte ul Objížďková , zahněte směr parking P3, kde si zaparkujte vozidlo a na pension dojděte pěšky. Veškeré informace o dopravě, možnostech parkingu a cenách www.ckrumlov.info/docs/cz/doprava_parking1.xml  Pro hosty, kteří mají parking u pensionu , jeďte dále ul . Linecká a před mostem přes řeku zahněte do leva do ulice Rybářská . Vjíždíte do zákazu vjezdu s omezenou dopravou, je nutné mít u sebe ubytovací voucher či jiný doklad o ubytování, jinak můžete mít problémy s Městskou policií. Pokud se rozhodnete parkovat hned po příjezdu na P3, vjezd zdarma na 40 min a dále sazba cca 40 Kč/ hod.( sazba 1den 360, 2dny 720 Kč ) . S ohledem na cenu NEDOPORUČUJEME použít parking P1 u zámku s cenou 450 Kč/den . Přejeme vám šťastnou cestu . Pokud je volné parkoviště u pensionu - cena 280,- Czk / den  -  nutno rezervovat parking předem.  Ubytování 14 - 17 hod . V případě pozdějšího příjezdu je účtován poplatek za pozdější ubytování nebo storno rezervace za nedojezd.  Pension nemá stálou recepci, ubytování je v době 14 - 17 hod , jiný termín příjezdu lze dohodnout. Prosíme o informaci o termínu příjezdu mail nebo SMS +420777776332 .   dětské hřiště, diskotéka, divadlo, houbaření, jízda na koni, kino, noční klub, park, rybolov, vlaková zastávka fitness, jóga, kadeřnictví/salón krásy, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 2 Kč / noc / hrazen vždy