Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » České Budějovice » Ubytovna u nádraží

Ubytovna u nádraží

 (PR3316)
Max. 174 osob, 76 pokojů
Skvělé  8,7 z 10
podle 394 recenzí
Max. 174 osob, 76 pokojů

Ubytovna hotelového typu v centru Českých Budějovic s vlastním parkingem. Příjemné ceny, celková kapacita 160 lůžek (30 x dvojlůžkový, 20 x třílůžkový a 10 x čtyřlůžkový pokoj), vždy dva pokoje samostatně uzamykatelné sdílejí WC a koupelnu - pod jedím uzavřením. Oba pokoje jsou uzamykatelné. Naše ubytovna – hostel s nonstop recepcí poskytuje ubytování hlavně turistům a obchodní cestujícím. Nabízíme ale také výhodné skupinové ubytování pro firmy, školy, sportovce, cestovní kanceláře, státní organizace apod. Ubytovna prošla kompletní rekonstrukcí jak vnitřních tak i vnějších prostor. Budova je nově zateplena a jsou vyměněny okna a dveře. V celé budově funguje Wi-Fi internet. Pro zvýšení bezpečnosti byl nainstalován protipožární systém a okolí budovy a přilehlé parkoviště monitorují kamery. Zrekonstruovali jsme rovněž všechny pokoje pro hosty, které nyní mají nově vyzděné jádro, nový sprchový kout a toaletu s příslušenstvím. Celý hostel je vybaven novým nábytkem, povlečením a dekami (samozřejmě v ceně ubytování). POLOHA A DOSAH: Ubytovna se nachází v centru Českých Budějovic naproti nově postavenému autobusovému nádraží s velkou obchodní zónou (Mercury Centrum s parkovací plochou pro 700 vozidel), 100 metrů od nádraží vlakového. Nejznámější budějovická ulice, Lannova třída je vzdálena asi 3 minuty chůze, na Náměstí Přemysla Otakara II. lze potom pohodlně dojít přibližně za 10 minut. SLUŽBY: Wi-Fi bezdrátový internet, na některých pokojích televizor s DVD, na patrech vybavené kuchyňky NONSTOP RECEPCE a DALŠÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY: Nepřetržitý provoz recepce (24 hod). Za poplatek k dispozici trezor, telefon, fax nebo automat na kávu. Po domluvě možnost vyprání prádla. Rádi zajistíme také kulturní program pro ubytované nebo Vám zavoláme taxi službu. STRAVOVÁNÍ: Pro větší skupiny lidí možnost zajištění stravování (snídaně / obědy / večeře nebo speciální menu). Na vyžádání Vám zapůjčíme zdarma dětskou židličku. ČISTOTA NA UBYTOVNĚ: Je pro nás samozřejmě velmi důležitá, proto se naše 3 stálé pracovní síly denně starají, aby všechny pokoje byly každý den uklizené, čisté a voňavé. KOUŘENÍ: Ve všech pokojích zákaz kouření (kouření povoleno jen na vyhrazených místech). BEZPEČNOST: Ubytovnu pro Vaše bezpečí 24 hodin denně monitoruje autonomní elektronický protipožární systém, okolí budovy a přilehlé parkoviště snímají kamery. Ubytovací buňku tvoří vždy 2 pokoje / dvoulůžkový a třílůžkový/ s vlastním WC a sprchovým koutem - vše uzamykatelné. V pokojích je možnost připojení na WiFi internet nebo satelitní anténu. Na každém patře je k dispozici pro všechny ubytované vybavená kuchyňka.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

směnárna, pokojový servis, výtah, praní / žehlení, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Ubytování je bez stravy, ale pro zájezdy a větší skupiny lidí je možné zajistit stravu v nedaleké restauraci. Vedle hotelu a ubytovny jsme nově otevřeli Bistro Lokotku. bar (100 m), cukrárna (750 m), internetová kavárna (250 m), kavárna (250 m), pivnice (200 m), pizzerie (100 m), restaurace (100 m), zahrádka (100 m)

Okolí

Lyžování
menší svahy - Dubičné u Českých Budějovic (5 km), Kozí Pláně u Kaplice (30 km), běžkařské tratě v okolí
Sportoviště
aerobik, bowling, golf, stolní tenis, tělocvična/sportovní hala
Popis lokality

Ubytovna hotelového typu v centru Českých Budějovic s vlastním parkingem. Příjemné ceny, celková kapacita 160 lůžek (30 x dvojlůžkový, 20 x třílůžkový a 10 x čtyřlůžkový pokoj).
Okolí hostelu nabízí kulturní a společenské zážitky, centrum města (Náměstí Přemysla Otakara II.) je vzdáleno cca 10 minut pěší chůzí, autobusové nádraží (dnes Mercury Centrum) cca 1 minutu a vlakové nádraží cca 5 minut. Doporučujeme rovněž návštěvu nedalekého Českého Krumlova či Hluboké nad Vltavou.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,9718442 E 14,4864395

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 24 hodin Polední pauza od 11:30 -12:00. Nástup na ubytování možný až od 14:00. Zastávka MHD: 50 m Autobusové a vlakové nádraží 100 m Centrum města : 10 minut chůze Letiště Hosín : 4000 m nabízíme slevy pro děti do 3 let a studenty či slevy na dlouhodobé ubytování. Ubytování se psy možné pouze po předchozí domluvě. diskotéka, divadlo, kino, park, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy
Poplatek za psa: 150 Kč / noc / při využití