Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Posázaví » Červené Janovice » Katlov Homes

Katlov Homes

 (PR9644)
Max. 24 osob, 4 pokoje
Naprosto výjimečné  9,8 z 10
podle 53 recenzí
Max. 24 osob, 4 pokoje

Čtyři krásné rodinné chaty uprostřed České republiky, nacházející se mezi dvěma vodními plochami a nedaleko města Kutná Hora vám nabídnou úžasný odpočinek i aktivní dovolenou v přírodě. Chata je obytná v přízemí a podkroví a čeká vás až 74m2 podlahové plochy pro vás a váš odpočinek či ratolesti. U nás se budete cítit jako doma, máme pro vás připravenou bylinkovou zahrádku, která bude sloužit pouze pro vaši kulinářskou potřebu a také jsme nezapomněli na terasu, která poslouží k nádhernému pozorování noční krajiny spolu s přenádherným pohledem na hvězdné nebe. Samozřejmostí je objednat si k ubytování molo a také posedět u vody a rybařit. V každé z rodinných chat se nachází plnohodnotná kuchyně s lednicí, troubou, myčkou, kávovarem a varnou konvicí. Dále stůl až pro 6 osob, malý gauč a krb. Dvě ložnice a to v přízemí a podkroví - obě ložnice pojmou až 6 osob. Dále se zde nachází prostor v podkroví nazvaný jako chill-out, kde se nachází televize a prostor pro 2 hosty navíc. Samozřejmostí je koupelna, ve které se nachází umyvadlo s odkladovou plochou, WC a sprcha. Pro uschování vašich outdoorových věcí poslouží venkovní soukromý sklad, který je součástí každé z chat.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o apartmánu

pokojový servis, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Stravování jsme nechali na vás, ale nebojte, je zde mnoho míst, kam si zajít na dobré jídlo. Nejbližší možnou zastávkou jsou 5km vzdálené Zbraslavice, poté se dobře najíte v nedaleké Rybářské baště směrem na Kutnou Horu. Dalším místem pro dobré jídlo je Čáslav, Kutná Hora nebo Kolín, vše v dojezdové vzdálenosti 15-30min.Jídlo vám můžeme také nechat dovést, stejně jako pivo nebo cokoli jiného. Přes léto je u nás otevřený i kiosek, kde můžete zaběhnout na něco rychlého. bar (16300 m), cukrárna (16000 m), kavárna (16000 m), pivnice (5800 m), restaurace (2200 m), snack bar (50 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, minigolf, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt

Popis lokality Červené Janovice a okolí

Areál se nachází v chatové oblasti Katlov na velmi klidném místě, kde zapomenete na každodenní městský shon. Během návštěvy si můžete užít nespočet výletů po okolí a také si odnést neuvěřitelné zážitky z rybolovu s celosvětově známým rybářem Jakubem Vágnerem.
Okolí Katlova je nádhernou destinací pro odpočinek. Chatová oblast je totiž mimo hlavní silnici, nachází se mezi dvěma vodními plochami a to Jezerem Katlov a Rybníkem Pohan. V okolí se nachází obdělávané plochy polí a lesy. Les sousedí přímo s Jezerem Katlov a je dokonalou procházkou pro všechny věkové kategorie. Na vodních plochách je možné po zakoupení povolenky rybařit, jelikož se jedná o soukromý revír známého dobrodruha, cestovatele a rybáře Jakuba Vágnera, který se o tuto krásnou přírodu stará již od roku 2014. Nedaleko ubytování se nachází mnoho zajímavých výletů, které najdete na našich webových stránkách www.katlovhomes.com v sekci výlety v okolí. Snad nejzajímavější výlet můžeme zmínit Kutnou Horu, kde najdete nespočet krásných míst na prozkoumání, kam jezdí mnoho zahraničních turistů pro krásu tohoto města.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.8194409N, 15.2528660E

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Recepce je u nás otevřena 24 hodin/7 dní v týdnu. Ubytování se totiž nachází v těsné blízkosti našeho rybářského zázemí, kde máme NONSTOP správce, který vám bude k dispozici. Nejlépe se k nám dostanete autem, ale pokud byste chtěli využít autobusovou a vlakovou dopravu, tak zastávka autobusu je nejblíže 900m od ubytování a to Červené Janovice - Katlov, poté už jdete jen chatovou osadou až k nám. Vlaková zastávka je poté nejblíže ve Zbraslavicích a to 5km od ubytování, odtud pak je možné pokračovat autobusem do zastávky Červené Janovice - Katlov. Zde už vám správce areálu pomůže se zavazadly po telefonické domluvě. Během návštěvy si můžete odnést neuvěřitelné zážitky z rybolovu s celosvětově známým rybářem Jakubem Vágnerem. Tyto zážitky je ale potřeba rezervovat předem na stránkách www.katlovlakes.com. houbaření, kino, letiště, rybolov, vlaková zastávka kadeřnictví/salón krásy, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 150 Kč / noc / při využití