Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Hostýnské vrchy » Bystřice pod Hostýnem » Rekreační zařízení Sola Gratia

Rekreační zařízení Sola Gratia

 (PR8996)
Max. 83 osob, 26 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 83 osob, 26 pokojů

Rekreační zařízení Sola Gratia, místo, na které se budete rádi vracet. Očaruje i Vás svou atmosférou, a to jak z pohledu historického nádechu prostředí, tak i velmi milým a rodinným personálem. Prvorepubliková vila se nachází v energii oplývajícím prostředí Hostýnska, kde si zaručeně odpočine každý. Přijďte si užít dovolenou i Vy! Bezbariérový areál je vhodný pro jakýkoliv typ ubytování, který vás napadne. Potřebujete uspořádat teambuilding, workshop, kurzy, oslavu či party? Sola Gratia je tím pravým místem pro vás. Ideální je i k rekreačním a ozdravným pobytům přátel, rodin i skupin. Parkování a bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.   Hosté se mohou ubytovat hned v několika pokojích a apartmánech. Každý pokoj / apartmán je moderně a komfortně vybaven. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

směnárna, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano
Stravování
Rekreační zařízení Sola Gratia disponuje vlastním barem, který nabízí velkou škálu jak nealkoholických, tak alkoholických nápojů. bar v objektu, cukrárna (1800 m), kavárna (1800 m), pizzerie (2200 m), restaurace (1700 m), snack bar (250 m), vinárna (2000 m)

Okolí

Sportoviště
bowling, golf, lyžařský vlek, squash/ricochet, střelnice, tělocvična/sportovní hala, tenisový kurt
Popis lokality

Rekreační zařízení Sola Gratia, místo, na které se budete rádi vracet. Očaruje i Vás svou atmosférou, a to jak z pohledu historického nádechu prostředí, tak i velmi milým a rodinným personálem. Prvorepubliková vila se nachází v energii oplývajícím prostředí Hostýnska, kde si zaručeně odpočine každý. Přijďte si užít dovolenou i Vy!
V okruhu do 50 km od Bystřice pod Hostýnem leží mnoho zajímavých měst a lokalit, které jsou vyhledávány turisty a stojí za prohlídku. Nejbližší místo ke koupání je přímo v Bystřici pod Hostýnem, asi 1,5 km. V Bystřici můžete navštívit i zámek, asi 3 km daleko. Krajské město Zlín – autem 26 km za 30 minut. Pro rodiny s dětmi lze doporučit jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad v Evropě v nedaleké Lešné u Zlína – autem 26 km za 30 minut. Aragonitové jeskyně a lázně v Teplicích nad Bečvou – autem 18 km za 26 minut Krajské město Olomouc – autem 45 km za 50 minut. Světoznámé Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm – autem 44 km za 55 minut. Zámek a gobelínka ve Valašském Meziříčí – autem 26 km za 30 minut.  

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,3892623 E 17,6869753

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Autobusová zastávka se nachází 520 m od ubytování, vlakové nádraží 2400 m. dětské hřiště, houbaření, kasíno, kino, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, solárium

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 60 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 10 Kč / noc / hrazen vždy