Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krušné hory » Boží Dar » Apartmány 91

Apartmány 91

 (PR7297)
Max. 25 osob, 7 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 25 osob, 7 pokojů

Apartmány 91 nabízí velmi příjemné ubytování v obci Boží Dar. Celý dům a jednotlivé apartmány mají přístup přes elektronické zámky bez použití klíčů. Každý klient obdrží emailem 24 hodin před příjezdem svůj originální čtyřmístný kód který slouží k přístupu do domu a apartmánů. Parkování je zajištěno na pozemku naší chaty Anton Gunther na adrese BD31 nebo na městském parkovišti ( 100kč/den ) u pumpy OMV 100m od apartmánů 91.  Při příjezdu je možné zastavit na nezbytně nutnou dobu auto před domem a vyložit zavazadla. Následně je potřeba vůz zaparkovat na zvoleném parkovacím místě. Nové moderní apartmány s koupelnou, plně vybavenou kuchyní s výhledem na kostel. Na každém apartmánu je bezplatná WIFI a TV s kabelovými programy. Apartmány jsou koncipovány jako dvojlůžkové, čtyřlůžkové ( 1 x 180 cm postel + 1 x 140 cm rozkládací pohovka ), pětilůžkové (1 x 180 cm postel + 1x 140 cm rozkládací pohovka + 1 x 90 cm postel ) a šestilůžkový ( 4 x 90 cm postel + 1 x 140 cm rozkládací pohovka ).

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, sauna, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
bar (100 m), restaurace (20 m), vinný sklípek (0 m)

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, tenisový kurt
Popis lokality

Vítáme Vás v nově zrekonstruovaném apartmánovém domě v centru Božího Daru. Dům se nachází přímo na hlavní ulici 100 metrů od náměstí a informačního centra. Každý apartmán má svojí koupelnu a plně vybavenou kuchyň. Součástí domu je též dětská herna a Finská sauna s odpočinkovou místností. ( za poplatek ). V přízemí se nachází lyžárna pro uložení Vašeho lyžařského vybavení.
Boží Dar je město v srdci Krušných hor. Můžete zde aktivně strávit jak zimní tak letní dovolenou. Každý si na Božím Daru může realizovat své aktivní koníčky nebo strávit příjemný odpočinek v krásné Krušnohorské krajině. Kdo má rád turistiku, jízdu na kole přírodou i z kopce po Klínovci, houbaření, lyžování, běžky, wellness a mnoho dalších aktivit je na správné adrese:)

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,4097443 E 12,9244707
Místo: Boží Dar
Region: Krušné hory
Kraj: Karlovarský
Okres: Karlovy Vary

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Dům je bez stálé recepce, ke vstupům do domu slouží kódové elektronické zámky. Správkyně objektu:  Majitel objektu: DAVID +420 777 587 547 Krušnohorská hornická krajina je památkou světového dědictví UNESCO, do lokalit patří také Boží Dar. dětské hřiště, houbaření, letiště, noční klub, park, vlaková zastávka wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 20 Kč / noc / hrazen vždy