Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Ostravsko » Bohumín » Restaurace a penzion Lutena

Restaurace a penzion Lutena

 (PR2633)
Max. 22 osob, 8 pokojů
Fantastické  9,2 z 10
podle 72 recenzí
Max. 22 osob, 8 pokojů

Penzion Lutena Vám nabízí příjemné komfortní ubytování v průjezdové obci Dolní Lutyně, která je vzdálená pouhých 10 kilometrů od polských hranic.  Obec Dolní Lutyně se nachází v blízkosti měst Karviná, Orlová a Bohumín. Pokud budete cestovat po dálnici, dostanete se k nám ze směru Ostrava exitem 370 (směr Bohumín – centrum) a ze směru Katowice (PL) exitem 372 (směr Bohumín – centrum) Dojezdová vzdálenost k penzionu Lutena je cca 10 km.  Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem, WC a možností připojení na internet pomocí wifi sítě zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny tv, pokoje LUX, KOMFORT, KLASIK jsou nově vybaveny také lednicemi.  Benefity pro ubytované hosty: Pro každého z našich hostů máme k ubytování vždy speciální výhody, které lze využít ve Sportovním a relaxačním centru Shark v Orlové a Studiu Klára v Bohumíně (obě centra jsou vzdálená necelé 4 km od penzionu Lutena). Hosté zde mohou využít - fitness zdarma (obvyklá cena jednorázového vstupu pro neubytované hosty je 150 Kč) - vstup do vířivky anebo sauny - pro hosty, kteří jsou ubytování po dobu min. 4 nocí zcela zdarma, pro hosty ubytované na méně než 4 noci pak máme 50% slevu. - zákaznickou slevovou kartu v Restauraci Lutena s výhodou pro ubytované – sleva na útratu v restauraci 10% a min.vklad 200 Kč (obvyklá min.částka pro vklad pro neubytované hosty je 1.000 Kč) - zdarma pánské stříhání. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem, WC a možností připojení na internet pomocí wifi sítě zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny tv, pokoje LUX, KOMFORT, KLASIK jsou nově vybaveny také lednicemi.  Benefity pro ubytované hosty: Pro každého z našich hostů máme k ubytování vždy speciální výhody, které lze využít ve Sportovním a relaxačním centru Shark v Orlové a Studiu Klára v Bohumíně (obě centra jsou vzdálená necelé 4 km od penzionu Lutena). Hosté zde mohou využít - fitness zdarma (obvyklá cena jednorázového vstupu pro neubytované hosty je 150 Kč) - vstup do vířivky anebo sauny - pro hosty, kteří jsou ubytování po dobu min. 4 nocí zcela zdarma, pro hosty ubytované na méně než 4 noci pak máme 50% slevu. - zákaznickou slevovou kartu v Restauraci Lutena s výhodou pro ubytované – sleva na útratu v restauraci 10% a min.vklad 200 Kč (obvyklá min.částka pro vklad pro neubytované hosty je 1.000 Kč) - zdarma pánské stříhání V Penzionu jsou celkem 4 kategorie pokojů: LUX - pokoj s manželskou vodní postelí KOMFORT - větší dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a gaučem, který lze využít jako přistýlka pro třetí osobu STANDARD - dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi KLASIK - pokoj v podkroví, kde je možno ubytovat dva až šest osob. Vstup do tohoto pokoje je po strmějších točitých schodech.  Ceny pro větší kolektivy jsme schopni přizpůsobit s ohledem na Vaše požadavky. Při ubytování delším než 5 nocí Vám provedeme individuální kalkulaci ceny pobytu. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ne
Povlečení
Povlečení
nezadáno
Oplocení
Oplocení
nezadáno

Doplňkové informace o hotelu

sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Pro ubytované hosty se podává snídaně (v ceně) formou rautu a výběru z teplých jídel ze snídaňového lístku od 7:00 do 10:00, popřípadě dle dohody a potřeb klientů. K dispozici je pečivo, máslo, džem, sýry, šunka, salámmusli, studených a teplých nápojů, bílý jogurt, med. Snídaňový lístek standardně obsahuje párky, míchaná vejce, sázená volská oka, obložené talíře a domácí lívance. V restauraci se dále každý všední den podává obědové menu (výběr z několika jídel). Samozřejmostí je využití stálého jídelního lístku restaurace nebo Gril baru v rámci běžné provozní doby.  bar v objektu, pizzerie v objektu, restaurace v objektu, vinárna v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
bowling, tělocvična/sportovní hala

Popis lokality Bohumín a okolí

Penzion Lutena Vám nabízí příjemné komfortní ubytování v průjezdové obci Dolní Lutyně (mezi městy Karviná, Orlová, Bohumín). Penzion je zaměřený jak na individuální obchodní a pracovní cesty, tak i na turistickou klientelu, která jistě ocení dobrou kvalitu služeb, osobní přístup i polohu. Společně s restaurací a Gril barem nabízí komplex služeb na vysoké úrovni za velice příznivou cenu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem, WC a možností připojení na internet pomocí wifi sítě zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny tv, pokoje LUX, KOMFORT, KLASIK jsou nově vybaveny také lednicemi.  Benefity pro ubytované hosty: Pro každého z našich hostů máme k ubytování vždy speciální výhody, které lze využít ve Sportovním a relaxačním centru Shark v Orlové a Studiu Klára v Bohumíně (obě centra jsou vzdálená necelé 4 km od penzionu Lutena). Hosté zde mohou využít - fitness zdarma (obvyklá cena jednorázového vstupu pro neubytované hosty je 150 Kč) - vstup do vířivky anebo sauny - pro hosty, kteří jsou ubytování po dobu min. 4 nocí zcela zdarma, pro hosty ubytované na méně než 4 noci pak máme 50% slevu. - zákaznickou slevovou kartu v Restauraci Lutena s výhodou pro ubytované – sleva na útratu v restauraci 10% a min.vklad 200 Kč (obvyklá min.částka pro vklad pro neubytované hosty je 1.000 Kč) - zdarma pánské stříhání.  
Penzion Lutena Vám nabízí příjemné komfortní ubytování v průjezdové obci Dolní Lutyně, která je vzdálená pouhých 10 kilometrů od polských hranic, mezi městy Bohumín a Orlová, Karviná.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.8989147N, 18.4339448E
Místo: Bohumín
Region: Ostravsko
Okres: Karviná

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Check in od 14:00 - 20:00 (po předchozí domluvě lze i později) Check out 10:00 Obec Dolní Lutyně se nachází v blízkosti měst Karviná, Orlová a Bohumín (cca 4 km). Pokud budete cestovat po dálnici, dostanete se k nám ze směru Ostrava exitem 370 (směr Bohumín – centrum) a ze směru Katowice (PL) exitem 372 (směr Bohumín – centrum) Dojezdová vzdálenost k penzionu Lutena je odtud cca 10 km.  - Při pobytu delším než 5 nocí nebo při hromadné objednávce nad 10.000,-  nás kontaktujte přímo na emailu info.penzion-lutena@seznam.cz pro individuální nabídku. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem, WC a možností připojení na internet pomocí wifi sítě zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny tv, pokoje LUX, KOMFORT, KLASIK jsou nově vybaveny také lednicemi.  Benefity pro ubytované hosty: Pro každého z našich hostů máme k ubytování vždy speciální výhody, které lze využít ve Sportovním a relaxačním centru Shark v Orlové a Studiu Klára v Bohumíně (obě centra jsou vzdálená necelé 4 km od penzionu Lutena). Hosté zde mohou využít - fitness zdarma (obvyklá cena jednorázového vstupu pro neubytované hosty je 150 Kč) - vstup do vířivky anebo sauny - pro hosty, kteří jsou ubytování po dobu min. 4 nocí zcela zdarma, pro hosty ubytované na méně než 4 noci pak máme 50% slevu. - zákaznickou slevovou kartu v Restauraci Lutena s výhodou pro ubytované – sleva na útratu v restauraci 10% a min.vklad 200 Kč (obvyklá min.částka pro vklad pro neubytované hosty je 1.000 Kč) - zdarma pánské stříhání dětské hřiště, kino, letiště, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, solárium

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití