Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Pošumaví » Bavorov » Továrníkovo Vila

Továrníkovo Vila

 (PR9429)
Max. 20 osob, 1 pokoj
zatím bez hodnocení
Max. 20 osob, 1 pokoj

Historická prvorepubliková Továrníkova vila nabízí ubytování s nádechem atmosféry minulého století ve městě Bavorov. Vila disponuje centrální halou, prostornou a velkou kuchyní s jídelnou, sedmi ložnicemi a velkou zahradou. V přízemí i na patře se nachází koupelna s toaletou. V přízemí se navíc nachází samostatná toaleta. Prostorná kuchyň slouží též jako společenská místnost. Zahrada hostům nabízí posezení s možností grilování, ohniště, kryté pískoviště v domečku pro děti, houpačku a bazén. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. Ve vile se nachází celkem sedm ložnic. Dvě se nacházejí v přízemí a zbytek na patře vily.  Ložnice č. 1 je vybavena jednolůžkovou a dvoulůžkovou (160 cm) postelí. Ložnice č. 2 je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi a dvoulůžkovou (160 cm) postelí. Ložnice č. 3 je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi a dvoulůžkovou (180 cm) postelí. Ložnice č. 4 je vybavena čtyřmi jednolůžkovými postelemi a je propojena prosklenou stěnou s ložnicí č. 5. Ložnice č. 5 je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi. Ložnice č. 6 je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi. Ložnice č. 7 je vybavena pěti jednolůžkovými postelemi.  

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace o penzionu

společenská místnost, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Velká a prostoná kuchyň vily nabídne vše co byste mohly k přípravě jídla potřebovat. bar (600 m), cukrárna (500 m), kavárna (6500 m), pivnice (8300 m), pizzerie (13000 m), restaurace (550 m), vinárna (9000 m)

Okolí

Sportoviště
beachvolejbalový kurt, billiard, bowling, golf, lyžařský vlek, minigolf, šipky, squash/ricochet, střelnice, tělocvična/sportovní hala, tenisová hala, tenisový kurt

Popis lokality Bavorov a okolí

Historická prvorepubliková Továrníkova vila nabízí ubytování s nádechem atmosféry minulého století ve městě Bavorov.
Továrníkovo Vila je situována na okraji města Bavorov, které se nachází v Jižních Čechách. Město se nachází mezi Šumova, Českými Budějovicemi a Strakonicemi.

Podívejte se na mapu
GPS: 49.1259774N, 14.0801983E
Místo: Bavorov
Region: Pošumaví
Kraj: Jihočeský
Okres: Strakonice

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 16:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Parkování zdarma je možné přímo v objektu. Autobusová zastávka se nachází 500 m od ubytování, vlakové nádraží 300 m. Záloha 50 % při rezervaci, doplatek na účet před nástupem, vše na základě faktury. Vratná kauce 2000,- Kč za pobyt a objekt. Poskytujeme jeden toaletní papír na každé WC, tablety do myčky v dostatečném množství, utěrky, houbičku, hadřík a mycí prostředek na nádobí, pytle na odpadky. Neposkytujeme ručníky.   diskotéka, divadlo, houbaření, kasíno, kino, rybolov, vlaková zastávka fitness, kadeřnictví/salón krásy, masáže, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití