Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Strážovské vrchy » Zamarovce » Penzion In Lux

Penzion In Lux

 (PR2620)
zatím bez hodnocení
Max. 12 osob, 4 pokoje
Zamarovce, region Strážovské vrchy

Penzion In Lux se nachází v obci Zamarovce kousek od Trenčína. Disponuje velkou zahradu s venkovním posezením a rybníkem. V penzionu najdete také bar s restaurací, gril v zahradě, fitness centrum a hernu. V pokojích je k dispozici bezplatný internet. Penzion disponuje bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytovací jednotky jsou barevně zařízené a mají vlastní koupelnu, šatní skříň a psací stůl. Všichni hosté mohou využívat společnou kuchyň. V restauraci se každý den podává snídaně. Maximální kapacita stálých lůžek: 70 - (pokoje, apartmány, studia). Uniformita u nás? Tu nenajdete a ani nebudete cítit. I to je důvod, proč jsme zařizovali pokoje v různých kategoriích základní vybavenosti, v různých barvách av různých stylech, takže i cenové hladiny jsme rozdělili na tři kategorie: *** LUX ** MEDIUM * MINI Kategorie 1 LUX (Budova * A *) 28 stálých lůžek + 12 možných lůžek. Pokoje v penzionu jsou z hlediska architektonického řešení postavené jako - dvoupodlažní. Ve spodní části se nachází roztahovací sedací souprava (s možností přistýlky), křeslo, stolek, rohové osvětlení, telefon, TV, rádio, vysoušeč vlasů. Samozřejmostí je připojení na INTERNET. (Na požádání zajistíme PC nebo notebook) Ve spodní části se nachází vstup na sociální zařízení. Na patře je situována samotná lůžková část. K dispozici jsou pokoje a apartmány s manželskými i s oddělenými lůžky.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

pokojový servis, trezor, úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Kromě využití klasických restauračních prostor Vám nabízíme i možnost servírování jídel a nápojů přímo na zahradě pod smutnou vrbou nebo v jiných zákoutích osvětlené zahrady u jezírka nebo na zimní zahradě, či úplně separé - není to pro nás žádný problém. Stačí si prohlédnout možnosti, nebo si je vyžádat - vše je z naší strany pro hosty už předem splněny! Nestandardní jídla? Grilování po celý rok? Nepotřebujete jídelníček, stačí se jen zeptat a vše předem dokážeme společně per telefon, e- mailem, nebo osobně zorganizovat tak, abyste byli v první řadě spokojený Vy. V neposlední řadě i my. Naši kuchaři vaří všechna jídla z prvotřídních surovin a své praktické zkušenosti aplikují v nově budovaných kuchyňských prostorách, které splňují ty nejpřísnější hygienické a bezpečnostní normy a předpisy. Zepter hrnce, panenské oleje a maximální hygiena - to vše jsou věci o kterých se můžete na vlastní oči přesvědčit. Jídla jsou připravována nejen pro super gurmány, ale jsou přístupné i pro gurmány, kteří se chtějí dobře najíst a ocení přijatelnost cenového horizontu. Kuchyně i podle Vašich přání, příjemné prostředí se dá upravit i podle Vašich požadavků. Diskrétní a ochotný přístup zaměstnanců tvoří předpoklady pro pořádání nejrůznějších firemních a společenských akcí. bar v objektu, restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
billiard, stolní tenis
Popis lokality

Penzion In Lux se nachází v obci Zamarovce kousek od Trenčína. Disponuje velkou zahradu s venkovním posezením a rybníkem. V penzionu najdete také bar s restaurací, gril v zahradě, fitness centrum a hernu. V pokojích je k dispozici bezplatný internet. Penzion disponuje bezplatným soukromým parkovištěm.
Areál našeho penzionu se rozkládá na ploše 5 520 m2. Na této ploše se kromě dvou budov nachází nejen velké parkoviště, ale i upravená venkovských romantická zahrada s jedním jezírkem a jednou vodní nádrží do které Doteky voda umělým potůčkem. Zahrada je osvětlená a je na ní, nebo v její těsné blízkosti možnost posedět sám, s přáteli, nebo s kolektivem či obchodními partnery na pergole nebo v zimní zahradě, případně přímo u vody, která je v jezírkách. Stolování, nebo grilování v tomto přírodním prostředí je jen otázka dohody počtu osob a způsobu obsluhy a servírování.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,909725 E 18,0542266
Místo: Zamarovce
Okres: Trenčín

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy
Ubytovací poplatek: 4 Kč / noc / hrazen vždy