Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Strážovské vrchy » Trenčianske Teplice » Villa Iréne

Villa Iréne

 (PR3178)
zatím bez hodnocení
Max. 32 osob, 9 pokojů
Trenčianske Teplice, region Strážovské vrchy

VILLA IRÉNE se nachází přímo v centru Trenčianských Teplic, obklopena ze tří stran lesem, vzdálená jen 100 metrů od pěší zóny a lázeňský možností. Nabízí pohodlné a kvalitní ubytování s vysokým standardem v krásném prostředí známého lázeňského městečka. Lázně Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Je to především díky léčivým termálním minerálním pramenům a romantické poloze lázní ležících v úzkém údolí potoka Teplička obklopené horami Grófovec a Klepáč, díky čemuž si městečko vysloužilo přívlastek "Perla Karpat". Navzdory malé nadmořské výšce jim dávají okolní vrchy ráz podhorské klimatu. Uzavřená poloha zaručuje příjemné a před větry chráněné podnebí. Vaše chvíle strávené ve Ville Irena si můžete zpříjemnit návštěvou známých lázní, městského koupaliště Žába, případně množství jiných lokálních zajímavostí. Villa Irene Vám nabízí ubytování v moderních a stylových apartmánech, které jsou zařízeny s důrazem na pohodlí a funkčnost každého detailu. Jednopokojový, nadstandardně zařízený apartmán pro dvě osoby bez možnosti přistýlky. Apartmán se skládá ze vstupní chodby, jídelní a kuchyňské části, ložnice a koupelny. Dvoupokojový, prostorný, nadstandardně zařízený apartmán pro dvě osoby s možností dvou přistýlek. Apartmán se skládá ze vstupní chodby, obývacího, jídelní a kuchyňské části, samostatné ložnice, šatníku, koupelny a rozlehlé terasy. Dvoupokojový, rozlehlý, prémiový zařízený apartmán pro dvě osoby s možností dvou přistýlek. Apartmán se skládá ze vstupní chodby, obývacího, jídelní a kuchyňské části, samostatné ložnice, šatníku, koupelny se sprchovým koutem a vanou a exkluzivní střešní terasy.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace a kavárna Kursalon - Stylová restaurace v centru Trenčianských Teplic kombinující tradiční kuchyni s moderní gastronomií. Stálá nabídka v jídelním lístku je doplňována sezónními specialitami. Součástí restaurace je i kavárna. Vzdálenost: 350m, 5 min Restaurace R-Club a kavárna La Vita café - Příjemná restaurace s rodinnou atmosférou v centru Trenčianských Teplic nabízí výborné jídla a nápoje ve stylu domácí kuchyně. Součástí restaurace je i kavárna La Vita s pestrou nabídkou různých druhů kávy. Vzdálenost: 350m, 5 min.

Okolí

Popis lokality

VILLA IRÉNE sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, obklopená z troch strán lesom, vzdialená len 100 metrov od pešej zóny a kupeľných možností. Ponúka pohodlné a kvalitné ubytovanie s vysokým štandardom v krásnom prostredí známeho kúpeľného mestečka.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,9103164 E 18,1725506

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 1 Kč / noc / hrazen vždy