Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Slovensko » Strážovské vrchy » Trenčianske Teplice » hotel Panorama

Hotel Panorama

  (SK0141)

Hotel Panorama se nachází 200 m od centra světoznámého lázeňského města Trenčianske Teplice. Městečko Trenčianske Teplice se nachází v západní části Slovenska, 15 km severovýchodně od krajského města Trenčín. Leží na úpatí pohoří Strážovské vrchy, v údolí  řeky Teplička, v nadmořské výšce 272 m n. m. Nejvýznamnější dominantou města jsou termální lázně Kúpele Trenčianske Teplice.

Místo Trenčianske Teplice - Trenčianske Teplice zobrazit na mapě
Region Strážovské vrchy (okres Trenčín, kraj Trenčianský)
Max. kapacita 55 osob

relaxační pobyt wellness objekt

Hotel Panorama
0,2 km
0 km
272
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Rodinný hotel Panorama je ideálním místem pro ubytování, odpočinek, rekondiční a rehabilitační pobyty ušité přímo na míru. Hotel nabízí ubytování v moderních a nadstandardně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi zdarma. V hotelu je k dispozici vířivka, sauna, krytý bazén a fitness centrum. Hotelová restaurace nabízí speciality slovenské i mezinárodní kuchyně a zaměřuje se na zdravý životní styl a nabídku zdravých pokrmů. Stejně tak je hotel Panorama vhodným zařízením pro konání menších firemních akcí, rodinných oslav či svateb. Nechybí ani nabídka víkendových romantických a relaxačních wellness pobytů. 

 

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Restaurace v hotelu Panorama je otevřená každý den od 7:00 do 22:00 hodin. Nabízí jedinečné spojení gastronomických zážitků s nádherným výhledem do zelené zahrady. Zaměřuje se na zdravý životní styl a nabízí pokrmy slovenské a mezinárodní kuchyně, součástí nabídky je i show cooking - kdy kuchaři restaurace předvádí své kuchařské umění. Každodenní dodávka čerstvých surovin je zárukou vysoké kvality a gastronomického zážitku. Od 7:00 do 22:00 hodin je hostům k dispozici také pokojová služba.

Domácí zvíře

Povoleno - Za poplatek.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Chata Nad Priehradou
Chata Nad Priehradou

max. kapacita 8 osob

3,1 km - vzdušně
Ubytovna Kika
Ubytovna Kika

max. kapacita 25 osob

8,4 km - vzdušně
Chata  Hájenka
Chata Hájenka

max. kapacita 8 osob

19,5 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování