Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Itálie » Lignano » Lignano » ATC Kemp Sabbiadoro

ATC Kemp Sabbiadoro

  (IT1297)
TIP Nejprodávanější kemp v Lignanu v loňské sezoně! 
 

Lignano je jedním z turisticky nejoblíbenějších letovisek v severní části Itálie. Nachází se mezi Benátkami a Terstem, obklopeno písečnými plážemi a azurovým mořem. Právě díky této úchvatné scenérii je někdy nazýváno Floridou Jadranu. Ale Lignano nejsou jen kilometry perfektně upravených písečných ...

Místo Lignano - Sabbiadoro zobrazit na mapě
Region Lignano (okres okres Itálie, kraj Benátsko)
Max. kapacita 105 osob

pobyt u moře

ATC Kemp Sabbiadoro
0 km
0 km
10
Wi-FI

Nejprodávanější kemp v Lignanu v loňské sezoně!
 

Popis pokoje, vybavenost, služby

Lignano je jedním z turisticky nejoblíbenějších letovisek v severní části Itálie. Nachází se mezi Benátkami a Terstem, obklopeno písečnými plážemi a azurovým mořem. Právě díky této úchvatné scenérii je někdy nazýváno Floridou Jadranu. Ale Lignano nejsou jen kilometry perfektně upravených písečných pláží s vynikajícím servisem pro turisty, ale i centrum zábavy a odpočinku pro všechny věkové kategorie. Termální lázně, desítky typických italských obchodů a restaurací či kaváren, diskotéky, zábavní parky pro děti (Gulliverlandia, Aquasplash) či zoologická zahrada, to vše je k dispozici všem, kteří zrovna netráví čas u moře.

Kemp Sabbiadoro leží v nejmodernější a turisticky nejzajímavější části Lignana - Sabbiadoro. Je to rozsáhlý komplex, který nabízí veškeré služby pro strávení perfektní dovolené, především rodinám s dětmi. Součástí komplexu je samoobslužná restaurace, supermarket (s dobrými cenami) a především vyhřívaný bazén včetně dětské bazénu pro nejmenší, včetně skluzavky.
Ubytování je zajištěno v mobilních domcích pro 2 - 5 osob, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchou, kuchyňkou (některé typy ji mají v zastřešené verandě), některé mobilní domky mají klimatizaci.  V mobilních domech není TV, ani ji nelze vypůjčit (je zde však připojení na TV kabel, pokud by hosté měli vlastní TV, kabel, dekodér na digitální příjem). Každý mobiní domek má vlastní trezor. Internet za poplatek na recepci cca 2 - 3 € / hod.
Kemp má vlastní pláž vzdálenou cca 250 m, s možností pronájmu lehátek a slunečníku za poplatek (cena podle sezony 10 - 16 € za slunečník a 2 lehátka / den) nebo je k dispozici i možnost zdarma využití pláže bez plážového servisu.

Všechny domky jsou vybaveny ložním prádlem, nejsou však vybaveny ručníky (ani nejdou pronajmout, klienti si musí přivézt vlastní).

Stravování

Bez stravy, hosté si vaří sami ve vybavených kuchyňkách.

Domácí zvíře

Povoleno - na dotaz.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Apartmánový dům Melita
Apartmánový dům Melita

Lignano

0,4 km - vzdušně
Apartmánový dům Mare
Apartmánový dům Mare

Lignano

0,5 km - vzdušně
Residence Nido del Fagiano
Residence Nido del Fagiano

Lignano

1,4 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování