Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Podyjí » Vranov nad Dyjí » Hotel Pod Zámkem

Hotel Pod Zámkem

 (PR1521)
zatím bez hodnocení
Max. 38 osob, 12 pokojů
Vranov nad Dyjí, region Podyjí

Hotel Pod Zámkem se nachází v blízkosti Vranovské přehrady, v chráněné krajinné oblasti Národní park Podyjí, na náměstí městyse Vranov nad Dyjí. Přímo nad ním se na skále tyčí místní dominanta – Státní zámek Vranov nad Dyjí. Budova hotelu prošla v letech 2000 – 2001 komplexní rekonstrukcí. Je památkově chráněná a její vznik se datuje rokem 1524. Původní název je „Pitourův dům“. Příjemně zařízené dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmán s pěti lůžky,  jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, barevnou televizí a WiFi připojením k internetu. Možnost zapůjčení dětské postýlky za malý příplatek. Zdarma si zde můžete zapůjčit společenské hry, k dispozici je mikrovlnná trouba pro ohřev dětské stravy a lednice. Za mírný poplatek je k dispozici půjčovna kol a zapůjčení dětské postýlky.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Hotelová restaurace s kapacitou 60 míst + 20 na zahrádce, Vás zve k příjemnému posezení nad něčím dobrým z našeho jídelního lístku nebo nad moravskými víny z naší nabídky. Ve všední dny nabízíme polední menu za zvýhodněnou cenu. Pro předem ohlášené skupiny je zde možnost stravování za zvýhodněné ceny. Samozřejmostí je i možnost pořádání rautů, firemních akcí a rodinných oslav.     Otevírací doba restaurace        8:00 - 21:00 restaurace v objektu, zahrádka v objektu, speciální dietní menu/bezlepková dieta

Okolí

Sportoviště
půjčovna kol
Popis lokality

Hotel Pod Zámkem se nachází v blízkosti Vranovské přehrady, v chráněné krajinné oblasti Národní park Podyjí, na náměstí městyse Vranov nad Dyjí. Přímo nad ním se na skále tyčí místní dominanta – Státní zámek Vranov nad Dyjí. Budova hotelu prošla v letech 2000 – 2001 komplexní rekonstrukcí. Je památkově chráněná a její vznik se datuje rokem 1524. Původní název je „Pitourův dům“.
Vranov nad Dyjí a jeho okolí nabízí široké možnosti vyžití pro pěší turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, rybáře, milovníky vína i pro ty, kteří vyhledávají relaxaci. Všem hostům v hotelu rádi pomohou se sestavením individuálních výletů. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu barokního Státního zámku Vranov nad Dyjí a Felicitinu studánku nebo projížďku lodí po Vranovské přehradě, kde uvidíte hrad Bítov. Turisté mohou vzhlédnout opravy vranovské hráze.  Pro pěší turisty doporučíme výlety k Ledovým slujím s výstupem na Obelisk, vycházka k Mnizskovému kříži kde můžete dále pokračovat ke Claryho kříži, který stojí na skále s výhledem na Vranovskou přehradu. Cyklisté mohou navštívit hrad Bítov nebo hrad Hardegg. Automobilem můžete navštívit město Znojmo a nákupní centrum Freeport.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,8946538 E 15,8137396
Region: Podyjí
Okres: Znojmo

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: pondělí - neděle  9:00 - 17:00 hodin Ze Znojma pravidelná linka autobusu č. 816 Vlastním automobilem houbaření, rybolov

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 14 Kč / noc / hrazen vždy