Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Podyjí » Vranov nad Dyjí » ATC Vranovská pláž

ATC Vranovská pláž

  (CZ1533)

Chatky jsou součástí rozsáhlého rekreačního komplexu ATC Vranovská pláž, který se rozléhá přímo na známé pláži Vranovské přehrady, kde jsou klientům k dispozici různá zábavná centra, vinárna, stánky, restaurace a pro děti tobogán, také půjčovny sportovního náčiní, loděk, šlapadel. Přehrada se svou rozlohou a ideálními podmínkami k provozování vodních sportů, rybolovu řadí mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější rekreační oblasti ČR. Tato oblast nese punc Národní park Podyjí, což podtrhuje skutečnost, že oblast zaručuje dovolenou bohatou na spousty zážitků. Bohatý lesní porost je rájem myslivců, houbařů, sběratelů lesních plodů a milovníků toulek přírodou. Zámek Vranov nad Dyjí spolu s hradem Bítov, ve Znojmě městské katakomby a mnoho dalších zajímavostí zajistí příjemnou dovolenou i lidem zabývajícím se historií.

Místo Vranov nad Dyjí - Vranovská pláž zobrazit na mapě
Region Podyjí (okres Znojmo, kraj Jihomoravský)
Max. kapacita 30 osob

sportovní pobyt

ATC Vranovská pláž
0,2 km
0,2 km
312
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Chatky jsou situovány pod lesním porostem zhruba 80 m od travnato-písečné pláže. K dispozici jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové chatky (lůžka, skříň, stůl, židle, v některých zásuvka 220V a lednice). V chatové osadě jsou klientům k dispozici vybavené kuchyně a dále také pračka. Součástí osady jsou rozmístěná venkovní ohniště s posezením. Toalety a sprchy jsou v areálu kempu společné, vzdálené cca 100 m za poplatek (20 Kč / 7 minut). K dispozici jsou non-stop samoobslužné automaty s občerstvením. Parkování vozidel je na vyhrazeném parkovišti v těsné blízkosti osady. V okolí je klientům k dispozici minigolf, stolní tenis, posilovna, dětské hřiště aj. V rámci areálu možnost WiFi připojení k internetu.

Pro ubytované ZDARMA: vstup na pláž, letní kino a animační programy pouze v měsících červenec, srpen (společnost Vranovská pláž s.r.o. si vyhrazuje právo, že v případě špatného počasí nebo poruchy zařízení budou tyto služby mimo provoz), volejbalová a nohejbalová hřiště, stoly pro stolní tenis, pískoviště, prolézačky pro děti, velká veřejná ohniště.

Služby za poplatek: tobogán, lodičky, šlapadla, půjčování sportovních potřeb, použití pračky atd., v areálu voj. zotavovny - masáže, squash, vířivka, sauna, tenisové kurty, minigolf.

Stravování

K dispozici jsou kuchyňky (nádobí, plynové sporáky, zásuvka na 220V), možnost dokoupení polopenze nebo plné penze na místě.

Ceny stravování:
Snídaně: 100 Kč / dosp. osoba / den, 80 Kč / dítě / den.
Oběd: 100 Kč / dosp. osoba / den, 80 Kč / dítě / den.
Večeře: 100 Kč / dosp. osoba / den, 80 Kč / dítě / den.

Domácí zvíře

Není povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Penzion Penzion a bungalovy M
Penzion Penzion a bungalovy M

max. kapacita 129 osob

0,2 km - vzdušně
Penzion Na Stráni
Penzion Na Stráni

max. kapacita 60 osob

0,3 km - vzdušně
Chata Štítary
Chata Štítary

max. kapacita 6 osob

0,7 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování