Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Hostýnské vrchy » Vlčková » apartmán(y) Vlčková

Apartmán(y) Vlčková

  (CZ0804)

Nabízíme ubytování ve dvou soukromých luxusně vybavených apartmánech nedaleko krajského města Zlín. Ubytování v našich apartmánech se nachází v centru malé obce Vlčková, která leží 15 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín a 4km od jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad v České republice - ZOO Lešná. Spojení s městem obstarává pravidelná autobusová linka. 

V okolí obce se nachází turistické značení, které je vedeno k zajímavým přírodním lokalitám – chráněné oblasti Bzová a Ondřejovsko. Dále pak na rekreační oblast pod Grůněm – Rusavu, s napojením na turistické značení směr Svatý Hostýn, Troják, anebo Tesák. Tyto lokality nejsou ze středu obce vzdáleny více jak 15 kilometrů. Na turistických trasách jsou vybudovány odpočívadla a studánky. Západním směrem je značení směrováno ke zřícenině hradu Lukov, nebo dále k ZOO Zlín Lešná. Údolí, kde se obec rozkládá, protíná potok Kameňák a je lemováno kopci chráněné krajinné oblasti Hostýnských vrchů. Turistické trasy jsou vhodné jak pro pěší, tak také pro cykloturistiku a běžkaření. K letní rekreaci zde slouží areál přírodního koupaliště s občerstvením Koliba, kde se také každým rokem odehrávají již tradiční akce – Vlčkovská lávka a Pohádkový les. Přímo v obci je k vidění několik původních valašských dřevěnic a kaplička s křížkem, naproti které jsou apartmány umístěny. Koncem srpna pravidelně obcí projíždí legendární Barum rallye Zlín (objekt je přímo u atraktivní časti uprostřed obce). Přijďte se nechat hýčkat nádhernou přírodou a krásnou atmosférou Hostýnských vrchů... :) 

TIP (pro termíny od 4.4.2017)
Místo Vlčková zobrazit na mapě
Region Hostýnské vrchy (okres Zlín, kraj Zlínský)
Max. kapacita 14 osob

agroturistika

Apartmán(y) Vlčková
0,1 km
0,2 km
375
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Apartmán I. - Javorový apartmán 

-  je umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Skládá se ze dvou pokojů v podkroví, kde jsou umístěné ložnice, z nichž jedna je průchozí pro 3-4 osoby s manželskou postelí a možností 2 přistýlek a druhá ložnice pro 4 osoby je vybavena manželskou postelí a 2 samostatnými válendami. V případě potřeby je k dispozici i dětská postýlka.

Dále je v apartmánu v prvním patře sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka), plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, lednice, fritéza, mikrovlnka, varná konvice, kávovar, topinkovač, nádobí) spojená s prostornou jídelnou se stolem a lavicemi a obytnou společenskou místností s LCD TV a minibarem. Součástí místnosti je i fotbálek, a šipky pro dospělé i pro děti.

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem a dále společenské hry, soft tenis, šipky a fotbálek.

WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.  

Tento Javorový apartmán je vhodný pro ubytování 2-8 osob.

Apartmán II. - Ořechový apartmán 

- je rovněž umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Skládá se z jednoho pokoje v podkroví, kde je umístěná ložnice pro 3-4 osoby s manželskou postelí a samostatnou válendou a s možností přistýlky. V případě potřeby je k dispozici i dětská postýlka.

Dále je v apartmánu sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka), v prvním patře je plně vybavená exkluzivní kuchyňská linka (trouba, indukční varná deska, lednice, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač, nádobí), která je spojená s jídelnou se stolem a židlemi a obytným obyvákem s TV a krbovými kamnami,  kde je možnost spaní dalších dvou osob. 

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem a dále společenské hry, soft tenis, šipky.

WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.  

Tento Ořechový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 osob.

Zákaz kouření v celém objektu. 

V apartmánech se používají přezůvky ! 

Zákaz kouření v celém objektu.

Vybavenost objektu

Apartmán(y) A pro 8 osob
Ložnice A (1 x 2l.,2 x 1l. přistýlka - dle domluvy)
skříň, postýlka, lampička, Wi-Fi, průchozí ložnice
Ložnice B (2 x 2l.)
skříň, lampička, Wi-Fi
Koupelna s toaletou A
pračka, Wi-Fi, sprcha, umyvadlo, fén, zrcadlo
Kuchyně A
skříň, pohovka, posezení, CD, plochá TV, kabelovka, Wi-Fi, dřez, jídelní sestava, minibar, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnka, varná deska, trouba, kávovar, topinkovač, Fotbálek, šipky, společenské hry, soft tenis, Dětská postýlka a jídelní židlička na vyžádání.
Apartmán(y) B pro 6 osob
Koupelna s toaletou A
pračka, Wi-Fi, sprcha, umyvadlo, fén, zrcadlo
Kuchyně A
Wi-Fi, dřez, jídelní sestava, minibar, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnka, varná deska, trouba, topinkovač
Ložnice A (1 x 1l., 1 x 2l.,1 x 1l. přistýlka)
skříň, lampička, Wi-Fi, Dětská postýlka na vyžádání.
Společenská místnost A (1 x 2l.)
skříň, pohovka, posezení, lampička, plochá TV, kabelovka, Wi-Fi, krb, minibar, Dětská jídelní židlička a postýlka na vyžádání.

Stravování

Vlastní vybavená kuchyně.

Domácí zvíře

Není povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi

ObsazenostRezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Chata U Splavu
Chata U Splavu

max. kapacita 10 osob

2,2 km - vzdušně
Penzion Regina
Penzion Regina

max. kapacita 28 osob

2,5 km - vzdušně
Chata Chalúpky
Chata Chalúpky

max. kapacita 8 osob

2,6 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování