Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Polabí » Úžice » penzion Svět

Penzion Svět

  (CZ7324)

Netradiční Pension Svět se nachází v klidném prostředí areálu Zelené údolí v malebné obci Úžice. Rybníky plné ryb a vodního ptactva lemují přední část penzionu a vytváří s třívěžatou stavbou v zámeckém stylu dokonalou symbiózu. Romantické západy slunce evokují k podvečerním procházkám po okolí. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází stylová kamenno-dřevěná stavba Bašty, která slouží pro prořádání svatebních nebo firemních večírků a oslav v uzavřené a nerušené společnosti. Tím, že je poloha celého Zeleného údolí vzdálená od obydlené části obce vytváří toto umístnění přednost pro nerušenou zábavu a živou nebo reprodukovanou hudbu i do nočních hodin. Nově otevřené unikátní putting-golfové hřiště umožňuje strávit volné chvíle i nenáročným minigolfovým sportem. Firemní akce je možné zpestřit organizováním firemních turnajů nebo jen rekreační hrou, popř. tréninkem patování.

Místo Úžice zobrazit na mapě
Region Polabí (okres Mělník, kraj Středočeský)
Max. kapacita 49 osob

ubytování na venkově pobyt u jezera

Penzion Svět
0,5 km
0,2 km
165
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Interiér penzionu je zařízen v duchu exotického stylu a název Svět skutečně vystihuje atmosféru několika vybraných zemí s originálními doplňky. Penzion nabízí 14 netradičních pokojů apartmánového typu. Jednotlivé pokoje jsou pojmenované po konkrétní zemi a zobrazují styl typický pro danou oblast (Keňa, Egypt, Čína, apod.). Koupelny zdobí mozaiky, které také symbolizují danou zemi. Každý z apartmánů je vybaven 2 - 4 lůžky, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, umyvadlem. Všechny apartmány jsou s výhledem na rybník s možností venkovního posezení, některé aparmány jsou vybaveny balkonem. V každém apartmánu se nachází TV, bezplatný WiFi internet - VIP apartmány jsou vybaveny ledničkou s minibarem. Součástí penzionu je kongresové centrum vhodné k pořádání školení, konferencí, workshopů a dalších podobných aktivit. K dispozici moderní audio-vizuální technika, výpočetní technika vč. připojení k internetu a jiné. Díky atraktivnímu zázemí a bohatým službám je penzion ideálním místem jak pro rekreaci, tak pro pořádání různých společenských a firemních akcí. Penzion nabízí možnost zahrát si biliard, šipky, petanque, k zapůjčení také deskové a společenské hry. Samozřejmostí je bezplatné hlídané parkoviště 24 hodin denně.

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Snídaně není zahrnuta v ceně ubytování. Hosté si ji mohou doplatit za 120 Kč na osobu při ubytování na recepci. Bohatou studenou snídani podáváme každý den, všední dny od 8:15-10:00 hodin, o víkendech od 8:30-10:30 hodin. V resortu se nachází restaurace Ranč, která je otevřena každý den a nabízí široký výběr specialit. Všechny pokrmy, které připravujeme v naší kamenné kuchyni, připravujeme a vaříme před vašimi zraky. Je zde také zahradní terasa, gril, kamenná trouba a pec na chleba.

Domácí zvíře

Není povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi a kabel

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Apartmán(y) KOI
Apartmán(y) KOI

max. kapacita 4 osob

3,6 km - vzdušně
Penzion Marina Vltava
Penzion Marina Vltava

max. kapacita 27 osob

5,3 km - vzdušně
Apartmán(y) V Podzámčí
Apartmán(y) V Podzámčí

max. kapacita 7 osob

12,3 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování