Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Úsobí » Zámek Úsobí

Zámek Úsobí

 (PR2598)
Max. 12 osob, 3 pokoje
Velmi dobré  8,5 z 10
podle 8 recenzí
Max. 12 osob, 3 pokoje

Ubytováni je apartmánech se starožitným vybavením, které je však plně funkční. K dispozici je 4 apartmány. Aparmány se skládají z ložnice pro 2 osoby s možností přidání přistýlky, salónek s vlastním krbem a koupelna s WC.  Po probuzení vás na další příjemný den připraví snídaně. Po ní už se můžete plni energie vydat na prohlídku zámku i kouzelného okolí. Je možné dokoupit večeře 100 os./den. Také můžete využít také vířivku ve sklepení zámku. Historie zámku sahá až do poloviny 16. století, kdy zde byla vybudována původní vodní tvrz. V 1. polovině 18. století byla tato tvrz přebudována na pozdně-barokní trojkřídlý jednopatrový zámek tak, jak je známý dnes. V roce 1999 byl zámek koupen současným majitelem, který ihned po koupi začal s náročnou rekonstrukcí. V současné době je interiér zámku vybaven originálním dobovým nábytkem. Svou podobu získalo také nádvoří a park. Ubytováni je apartmánech se starožitným vybavením, které je však plně funkční. K dispozici je 4 apartmány. Aparmány se skládají z ložnice pro 2 osoby s možností přidání přistýlky, salónek s vlastním krbem a koupelna s WC. 

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
bar v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, půjčovna kol, půjčovna lyží, šipky, střelnice
Popis lokality

Romanticky působí celý zámek Úsobí. Přesuňte se tedy společně se svou milovanou polovičkou do dob minulých a vžijte se tak do role prince a princezny na zámku.
Tipy na výlet:
Aquapark Vodní ráj (18 km)
Patříte-li mezi milovníky vody, vyrazte do jihlavského aquaparku, který nabízí krytý bazén s atrakcemi – krytý tobogán, divokou řeku, venkovní vyhřívaný bazén, brouzdaliště, masážní trysky, skupinovou vířivku, perličková lůžka, vodopády a také saunu a páru. Najdete zde zkrátka vše, co má v pořádném vodním ráji být. Hrad Lipnice nad Sázavou (20 km)
Prohlédněte si jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, založený na počátku 14. století mocným rodem pánů z Lichtemburka. Čeká vás pohled na středověkou architekturu s jedinečnými vyhlídkami do okolního kraje. Rozhodně si nenechte ujít archeologickou expozici, gotickou kapli a rozsáhlá sklepení s bývalou hodovní síní Jindřicha z Lipé. ZOO Jihlava (22 km)
ZOO v Jihlavě, kterou najdete v malebném údolí řeky Jihlávky, v bezprostřední blízkosti centra města, je rozdělena do pěti kontinentů. K vidění je zde téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením, umístěných v zajímavých expozicích – africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, pavilon šelem, Australská farma či Africká savana a mnohé další. a plno dalších

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,5163011 E 15,5020999

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Majitel bydlí na zámku Úsobí - v odpoledních hodinách je zpravidla přítomen na zámku - v dopoledních hodinách po předchozí telefonické domluvě. Doporučený příjezd zákazníka do ubytovacího zařízení je od 14:00 - 15:00 hodin. V případě pozdního příjezdu je nutné telefonicky či e-mailem informovat ubytovací zařízení.  Šenk u Bílé paní je soukromým klubem příznivců památek, především zámku Úsobí. Soukromý klub je otevřen od čtvrtka - neděle 17:00 - 22:00. Otevírací doba se může měnit s ohledem na obsazenosti zámku a individuálních přání členů klubu. dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, kino, park, rybolov, vlaková zastávka fitness, masáže, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky