Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krkonoše » Trutnov » hotel GL Hotel

Hotel GL Hotel

  (CZ0026)

Město Trutnov tvoří jedno z center Krkonoš. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Svou polohou nabízí dobré podmínky pro zimní i letní rekreace. Lyžaři ocení dostupnost známých lyžařských středisek, turisté a cykloturisté se mohou těšit krásou Krkonošského národního parku, výlety lze podniknout i směrem do Českého ráje, zážitkem pro děti bude návštěva ZOO ve Dvoře Králové.

Místo Trutnov - Vnitřní město zobrazit na mapě
Region Krkonoše (okres Trutnov, kraj Královéhradecký)
Max. kapacita 60 osob

ubytování ve městě ubytování pro skupiny

Hotel GL Hotel
0,5 km
0 km
425
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Grand Luxury (GL) hotel se nachází na náměstí - v historickém centru města Trutnova. Pro klienty je připraveno 24 pokojů, které jsou tvořeny velmi stylově. Samozřejmostí každého pokoje je TV+SAT, sociální zařízení a Wifi. Pokoje jsou členěny do třech kategorií - Standard, Luxury (prostornější pokoje s posezením a stylovým nábytkem, některé s výhledem na náměstí) a VIP Suite (největší pokoje se sedací soupravou, stylovým nábytkem a vždy s výhledem na náměstí). Celý hotelový komplex je propojen s luxusní stylovou restaurací a kavárnou. Pro pořádání firemních setkání, večírků, rodinných oslav, svateb atd. je možné soukromé pronajmutí restaurace s kapacitou 50 osob s možností prostoru pro kuřáky v hotelové kavárně. Mezi další speciální služby hotelu patří relaxační služby - masáže a kosmetika přímo na hotelu, praní a žehlení prádla (pondělí - pátek nebo na základě domluvy), etážový servis snídaní na VIP, faxování a skenování, rezervace vstupenek na kulturní a jiné akce ve městě, půjčení horských kol přímo v hotelu včetně vybavení, zajištění cyklistického doprovodu nebo výletu, zajištění adrenalinových aktivit ve městě a blízkém okolí: horolezecká škola, kitingová škola, kurzy slackline a dogtrekking, bikeové vyjížďky, vyjížďky na raftech a kánoích, paintballová hra, zajištění vyjížďky na koni ve volné přírodě, půjčení lyží (sjezdové, běžecké, telemarkové) a snowboardů přímo v hotelu, zajištění lyžařské školy v Peci pod Sněžkou (skupinová, individuální i dětská výuka), služby průvodce po městě a blízkém okolí přímo z hotelu.

Stravování

V ceně ubytování není zahrnuta strava. V rámci hotelového komplexu je k dispozici stylová restaurace s moderní kuchyní a krkonošskými specialitami. Součástí hotelu je i kavárna, kterou se nese jazzová a bluesová hudba. Nabízíme bohaté snídaně s nabídkou hotelového pečiva a moučníků vlastní hotelové výroby. Všechny naše pokrmy jsou připravovány bez glutamátů, polotovarů, instantních směsí, chemických dochucovadel, rafinovaných potravin..

Ceny stravování:
snídaně: 130 Kč / dosp. os., 70 Kč / dítě 6-11 let vč.
Možnost stravování à, , la carte v hotelové restauraci nebo kavárně. Nabízíme i polopenze nebo plnou penzi (3-chodové menu). Upozorňujeme hosty, že od 30. 12. do 31. 12. 2016 platí jiná forma a ceník polopenzí.

Domácí zvíře

Povoleno - Příplatek 150,- Kč / noc.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Hodnocení návštěvníků celkové hodnocení

Skvělé
8,9/10

S. K.
Stochov

srpen 2016

Velmi dobré 8,5

Bez komentářů

prosinec 2013

Skvělé 9

Bez komentářů

J. Š. N.
Kozolupy

prosinec 2013

Naprosto výjimečné 10

Bez komentářů

I. H.
Slaný

prosinec 2013

Dobré 8

Velmi prijemny personal ochotny splnit kazde prani

V koupelne nebyly vubec zadne plochy k odkladani veci. Recepcni neustale nebyla na svem pracovisti, musely jsme ji vzdy hledat a cekat na klice...


Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Hotel Adam
Hotel Adam

max. kapacita 52 osob

0 km - vzdušně
Apartmán(y) Horní Maršov
Apartmán(y) Horní Maršov

max. kapacita 7 osob

3,4 km - vzdušně
ATC Dolce
ATC Dolce

max. kapacita 102 osob

3,4 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


Video ubytování


I. H., Slaný

Velmi prijemny personal ochotny splnit kazde prani