Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Železné hory » Seč » hotel Jezerka

Hotel Jezerka

  (CZ3592)

Zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Celková kapacita hotelu je 238 lůžek v 97 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou. Nově možnost ubytování v Depandance, která je vzdálená cca 200 m od hotelu a nabídzí dalších 34 lůžek v 16 pokojích. Součástí hotelu jsou restaurace (160, 28), dvě vinárny (40, 60), kongresový sál (200-380), 7 sálů a salonků (127-14). Vše je vybavené nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřní bazénem (12 m), venkovním bazénem (20 m), dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice (25 m), laserová střelnice, herna. Relaxaci a odpočinek pro zdraví můžete naleznout v našem nově otevřeném Wellness centru, které se rozkládá na ví ce než 600 m2 a nabízí mimo jiné několik druhů saunových systémů, vířivky, bazénky, solnou jeskyni, kneippův chodník, tepidárium a mnoho dalšího. Není zahrnuto v ceně pobytu.

Místo Seč - Ústupky zobrazit na mapě
Region Železné hory (okres Chrudim, kraj Pardubický)
Max. kapacita 256 osob

seminární hotel wellness objekt

Hotel Jezerka
3 km
0 km
532
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Hotel je koncipován jako moderní ubytovací zařízení, s kapacitou 230 lůžek + 34 lůžek v depandance, které mimo 2-3 lůžkových pokojů, apartmánů a relaxačních apartmánů nabízí spoustu dalších prostor a zázemí pro konání vzdělávacích programů i zábavu. Každý pokoj má vlastní sociálním zařízení, terasu, TV - 10 programů, telefon, wifi a kabelové připojení na internet. Hotelový areál je vybaven kongresovým sálem o kapacitě při školním uspořádání 266 míst s nejmodernější audiovizuální technikou. Sál je možné využívat pro konání kongresů, výstav a společenských akcí - např. plesů a tanečních zábav. K dispozici je dále velký sál s kapacitou při divadelním uspořádíní 127 osob, malý sál s kapacitou při divadelním uspořádání 94 míst. V hotelovém komplexu jsou k dispozici také dva salonky s kapacitou 28 míst (škola) a dva salonky s kapacitou 14 míst (škola). V sousedství hlavního sálu je útulná vinárna s kapacitou 50 míst. Tímto vybavením je hotel vhodný pro konání nejrůznějších vzdělávací ch programů s různým počtem posluchačů. AKVA-FIT CENTRUM zahrnuje vnitřní vyhřívaný bazén 12 m, venkovní přihřívaný bazén 20 m, dětské brouzdaliště, 2 squashové kurty, tělocvičnu, fitness, stolní tenis, whirpool, parní saunu, infra kabinu, solárium, bar. K dalšímu vybavení hotelu patří 2 x bowlingové dráhy, posilovna, dva tenisové kurty, herna (stolní fotbal, šipky, biliard), laserovou střelnici, indoor střelnici, 2 squashové kurty, jedno hřiště na malý fotbal či nohejbal, půjčovna horských kol, půjčovna lodí a půjčovna základního sportovního materiálu. Relaxaci a odpočinek pro zdraví můžete naleznout v našem nově otevřeném Wellness centru, které se rozkládá na více než 600 m2 a nabízí mimo jiné několik druhů saunových systémů, vířivky, bazénky, solnou jeskyni, kneippův chodník, tepidárium a mnoho dalšího. Není zahrnuto v ceně pobytu. Tato zařízení a vybavení jsou zvlášť vhodná pro konání různých tělovýchovných aktivit, např. sportovních her. Ocení je ale i n ávštěvníci vzdělávacích programů pro využití volného času a relaxaci po přednáškách.

Povinnost dokoupit na místě snídaně.
Ubytování zahrnuje přístup do areálu AKVA CENTRA na 1 hodinu (krytý bazén /12 m/, vířivka, parní sauna, infra kabina).

Stravování

V ceně ubytování není zahrnuta strava. Klienti si musí na místě dokoupit snídaně. Polopenzi nebo plnou penzi lze dohodnout předem, součástí hotelu je také restaurace.

Ceny stravování:
Snídaně: 110 Kč / dosp. osoba, 75 Kč / dítě 3 - 12 let.
Oběd: 160 Kč / dosp. osoba, 100 Kč / dítě 3 - 12 let.
Večeře: 200 Kč / dosp. osoba, 130 Kč / dítě 3 - 12 let.
Polopenze: 310 Kč / dosp. osoba, 205 Kč / dítě 3 - 12 let.
Plná penze: 470 Kč / dosp. osoba, 305 Kč / dítě 3 - 12 let.

Domácí zvíře

Povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi a kabel

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Hodnocení návštěvníků celkové hodnocení

Skvělé
9/10

M. J.
Litovel

srpen 2014

Skvělé 9

kvalita ubytování

září 2013

Naprosto výjimečné 10

Bez komentářů

Ing. A. D.
Ostrava

srpen 2013

7

Výborná kuchyně a velmi příjemný personál restaurace Čistota všude Blízko hezká přehrada Hodně dostupných aktivit a zábavy na hotelu i venku pro dospělé i děti

Špatná funkce recepce (opakovaně neúplné a nesprávné informace o službách a cenách) Polské potraviny v minibaru a v restauraci Venku a okolí hotelu nebyl jediný odpadkový koš pro vyhození psích exkrementů Zákaz vstupu psů do restaurace (aspoň to velmi nejistě tvrdila recepce) Jen několik málo televizních programů na pokojové TV Studená voda ve vnitřním a velmi studená ve vnějším bazénu Často nefunkční "parní lázeň"

Y. K.
Ralsko

srpen 2012

Naprosto výjimečné 10

Bez komentářů

M. N.
Říčany

srpen 2011

Skvělé 9

Bez komentářů


Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Hotel Kapitán
Hotel Kapitán

max. kapacita 93 osob

0,5 km - vzdušně
Chata Bláňa
Chata Bláňa

max. kapacita 5 osob

0,7 km - vzdušně
Chata PERLA
Chata PERLA

max. kapacita 10 osob

1,8 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


Video ubytování

Hotel Jezerka, Seč (CZ3592)Hotel Jezerka, Seč (CZ3592)

M. J., Litovel

kvalita ubytování