Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krkonoše » Rokytnice nad Jizerou » hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš

  (CZ3391)

Rodinný hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m n. m. v západní části Krkonoš. Z Rokytnice nad Jizerou jsou hory vždy v dosahu, stejně jako pramen Labe, Huťský vodopád, historické osady, či další známá rekreační střediska. Rokytnice nad Jizerou patří k těm místům Krkonoš, která byla osídlována již v polovině 16. století.

Místo Rokytnice nad Jizerou zobrazit na mapě
Region Krkonoše (okres Semily, kraj Liberecký)
Max. kapacita 99 osob

sportovní pobyt pobyty pro školy

Hotel Krakonoš
0,1 km
0 km
620
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Hotel Krakonoš poskytuje komfortní ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích ve dvou kategoriích, ze kterých si jistě vyberete. Hotel nabízí sál pro pořádání kongresů a firemních prezentací. V restauraci, vinárně a na recepci mají hosté možnost se připojit k internetu zdarma pomocí WiFi. Na recepci a v dětském koutku je pak samostatné PC připojení k internetu. 

AKCE:

Léto - Po dobu ubytování nabízí hotel 20% slevu na stravovací služby v hotelové restauraci, vinárně a zahrádce a na masáže 10% - objednávky na hotelové recepci: masáž lávovými kameny, klasická masáž částečná, klasická masáž kompletní, parafínový zábal rukou, rašelinový zábal, baňkování, ušní svíce, medová masáž a výlet sedačkovou lanovkou, tandem paragliding, terénní koloběžky, motokárovou dráhu, travní lyžování, pěší turistiku, cykloturistiku, program Benefit atd.- parkování na hotelovém parkovišti zdarma.

Zima - Po dobu ubytování nabízí hotel 20% slevu na stravovací služby v hotelové restauraci, vinárně, zahrádce a na masáže 10% - objednávky na hotelové recepci: masáž lávovými kameny, klasická masáž částečná, klasická masáž kompletní, parafínový zábal rukou, rašelinový zábal, baňkování, ušní svíce, medová masáž a 15% slevu na vícedenní a bodové jízdné ve Skiregion a program Benefit - Skibus a parkování na hotelovém parkovišti zdarma. V termínu 20. 12. - 15. 3. je možno zakoupit skipasy na 2 - 6 dnů na recepci hotelu.

Po dobu ubytování je nabízeno:
- 17 % sleva v půjčovně kol-Ski Sportu
- 15 % sleva na vícedenní, bodové jízdné ve Skiregionu (Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice, Příchovice) a v půjčovně lyží-Ski Sport
- 10 % sleva na lyžařskou školu-Classic Ski School, masáže a saunu
- skibus a parkování na hotelovém parkovišti zdarma
- slevový program Benefit - Rokytnice Plus

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Standardně je k ubytování nabízena snídaně, možnost polopenze či plné penze je samozřejmostí. V hotelu na Vás čeká nekuřácká restaurace a vinárna. Hotel nabízí svým hostům hotová jídla ve formě denního a večerního menu, minutková jídla. K posezení k dispozici také letní zahrádka.
Pro ubytované sleva 20% z jídelního lístku na stravovací služby.

Ceny stravování:
polopenze: 250 Kč / dospělí, 175 Kč / dítě 8 - 13 let vč., 125 Kč / dítě 3 - 7 let vč.

Domácí zvíře

Povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi a kabel

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Penzion Bobeš
Penzion Bobeš

max. kapacita 20 osob

0,2 km - vzdušně
Apartmánový dům CZ4755
Apartmánový dům CZ4755

max. kapacita 17 osob

1,5 km - vzdušně
Horská chata chata Alice
Horská chata chata Alice

max. kapacita 20 osob

1,5 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


Video ubytování