Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Praha a okolí » Praha » Hostel Fontána

Hostel Fontána

 (PR4371)
Dobré  7,1 z 10
podle 8 recenzí
Max. 16 osob, 16 pokojů
Praha, region Praha a okolí

Nově otevřený hostel Fontána je kvalitní a levný hostel, který se nachází téměř v centru Prahy. V blízkosti hostelu naleznete velké množství kulturních památek a mnoho nákupních možností. Recepce poskytuje turistické informace a rady z pražské kultury, cestovního ruchu, orientace, dopravy, ubytování, stravování, památek, obchodu a služeb, přírody, sportu, aktivit, zábavy, historických památek, muzeí, galerií, výstavy, obchody, festivaly, okružní jízdy, výlety, pěší výlety, výlety na lodích, soukromí průvodci, atd. Můžete si také pronajmout auto, skútr nebo kolo a koupit průvodce, mapy, pohlednice a suvenýry. Ve společenské místnosti můžete zdarma využít satelitní TV, počítač s připojením na internet a WiFi. Hostel Fontána nabízí ubytování v osmilůžkových, nekuřáckých pokojích se společným sociálním zařízením. K zapůjčení poskytujeme - fén, žehličku, žehlicí prkno, ručníky

WIFI
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ne Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Jedete na dovolenou a nechcete se starat o to, co budete dnes vařit? V našem penzionu máte možnost výběru snídaně, polopenze či plné penze. Po celý den pro Vás připravujeme lahůdky poctivé domácí kuchyně – snídaně formou bohatého švédského stolu, vynikající obědy a velmi chutné večeře. Každou středu se navíc můžete těšit na grilování a rozmazlit tak své chuťové smysly grilovanou kotletkou, krkovičkou, kuřecími dobrotami, grilovaným hermelínem, zeleninkou, různými salátky a dipy… Po domluvě jsme schopni připravit rauty, grilování, odkrajovanou šunku od kosti, pečené selátko, kolena a další mnohá přání, která Vám na očích uvidíme… bar v objektu, cukrárna (500 m), kavárna (500 m), pivnice (200 m), pizzerie (400 m), restaurace (200 m), zahrádka v objektu bar v objektu, restaurace v objektu

Okolí

Popis lokality

Nově otevřený hostel Fontána je kvalitní a levný hostel, který se nachází téměř v centru Prahy. V blízkosti hostelu naleznete velké množství kulturních památek a mnoho nákupních možností.
Pouhých 10 minut pěší chůze od hostelu se nachází Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a Palácovými zahradami, v blízkosti je i Loreta, Malostranské náměstí s kostelem sv. Mikuláše a Karlův Most. O kilometr dále na druhé straně Vltavy se nachází původní Židovské ghetto s šesti nejznámějšími synagogami a Starým židovským hřbitovem.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,0995329 E 14,3998956
Místo: Praha
Region: Praha a okolí
Kraj: Praha
Okres: Praha-město

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 13:00
Ukončení pobytu: do 11:30
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Hostel poskytuje snídaně, a la carte restauraci a bar. Nejbližší zastávkou městské hromadné dopravy je Dejvická, cca 3 minuty chůze, z které se dostanete do centra Prahy během 10. minut tramvajovými linkami č. 5, 20, 26 nebo metrem na trase A.

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky