Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krušné hory » Pernink » Horská chata Plzeňka

Horská chata Plzeňka

 (PR2750)
zatím bez hodnocení
Max. 34 osob, 9 pokojů
Pernink, region Krušné hory

Horská chata Plzeňka se nachází v obci Pernink, v okrese Karlovy Vary, a nabízí k ubytování 8 pokojů s celkovou kapacitou přes 30 lůžek ve dvou blízkých objektech.
Pro hosty je k dispozici velký taneční sál, ve kterém si lze připravit vlastní stravování v plně vybavené kuchyňce. Stravování je také možné předem domluvit v restauraci, která je přízemí objektu.
Hosté Horské chaty mohou využít úschovnu lyží a zahrát si stolní tenis a stolní fotbal a také volejbal na venkovním kurtu s umělým povrchem. Lze si také posedět na venkovní kryté terase s grilem, či u venkovního ohniště upéct vuřty.
Pokoj č.1 - FAMILY ROOM -Trojlůžkový pokoj s možností přistýlky v prvním patře o velikosti 17m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji je jedno dvojlůžko 160x200 cm a palanda 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma.
Pokoj č.2 - FAMILY ROOM - Trojlůžkový pokoj s možností přistýlky v prvním patře o velikosti 19m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji je jedno dvojlůžko 160x200 cm a palanda 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma.
Pokoj č.3 - LARGE FAMILY ROOM - Čtyřlůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v prvním patře o velikosti 29m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji jsou je jedno dvojlůžko 160x200 cm a dvě palandy 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma
Pokoj č.4 - LARGE FAMILY ROOM - Čtyřlůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v prvním patře o velikosti 26m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji jsou je jedno dvojlůžko 160x200 cm a dvě palandy 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma
Pokoj č.5 - DOUBLE ROOM - Dvojlůžkový podkrovní pokojík v druhém patře o velikosti 12m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji jsou dvě lůžka 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma.
Pokoj č.6 - DOUBLE ROOM - Dvojlůžkový podkrovní pokojík v druhém patře o velikosti 12m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji jsou dvě lůžka 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma.
Pokoj č.7 - LARGE FAMILY ROOM - Čtyřlůžkový pokoj s možností dvou přistýlek ve druhém patře o velikosti 31m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji jsou je jedno dvojlůžko 160x200 cm a dvě palandy 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma
Pokoj č.8 - FAMILY ROOM -Trojlůžkový pokoj s možností přistýlky ve druhém patře o velikosti 19m2 s vlastním sprchovým koutem a WC. V pokoji je jedno dvojlůžko 160x200 cm a palanda 90x200 cm. K dispozici připojení na internet přes wifi zdarma.

WIFI
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ne Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Vlastní restaurace
restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
lyžařský vlek, půjčovna lyží, šipky, stolní tenis, tělocvična/sportovní hala
Popis lokality

Horská chata Plzeňka se nachází v obci Pernink, v okrese Karlovy Vary, a nabízí k ubytování 8 pokojů s celkovou kapacitou přes 30 lůžek ve dvou blízkých objektech.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,3663245 E 12,7823269
Místo: Pernink
Region: Krušné hory
Kraj: Karlovarský
Okres: Karlovy Vary

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, divadlo, houbaření, kino, park, vlaková zastávka masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express, JCB, s Club Carte Blanche, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, Diners Club Enroute, CS

Poplatky