Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně » Villa Hany
Max. 13 osob, 4 pokoje
Naprosto výjimečné  9,6 z 10
podle 67 recenzí
Max. 13 osob, 4 pokoje

Villa Hany *** Mariánské Lázně Ubytování poskytujeme ve vilové části města Mariánské Lázně. Nabízíme 4 pokoje, každý s vlasním sociálním zařízením, SAT, wi-fi a minibary. Nedaleko pensionu se nachází Hamrnická hospoda, obchod a Hotel. V pensionu je zajištěno parkování na vyhrazených parkovištích. Pro klienty pensionu rádi zajistíme rehabilitace včetně masáží, koupelí a bazénů. Dále je možné objednat kadeřníka, terapeutické masáže a pedikury s masáží. Pro hosty, kteří přijedou vlakem, zajistíme na přání odvoz. K dispozici  je ve všech pokojích wi-fi připojení. V případě požadavku zajistíme fakturaci pobytu Vašemu zaměstnavateli dle účetních a právních předpisů. Nabízíme ubytování ve 4 dvou až čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a minibarem.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Rádi Vám na objednání připravíme snídaně.

Okolí

Lyžování
Ski areál Skiarea Mariánské Lázně nabízí možnosti pro lyže, snowboard i běžky. Ski areál Skiarea Mariánské Lázně - kvalitní lyžařské terény různých obtížností a stálé podmínky pro lyžování i snowboarding, díky umělému zasněžování. K dopravě lyžařů slouží lanovka a dva moderní lyžařské vleky. V rámci areálu denně v provozu lyžařská škola a snowboardová škola na vlastním odděleném prostoru s dětským lyžařským vlekem. K dispozici je ski bar, ski půjčovna, ski servis, sociální zázemí a parkoviště v dolní a horní části areálu.
Sportoviště
stolní tenis
Popis lokality

Villa Hany***  Mariánské Lázně Ubytování je v klidné vilové čtvrti města Mariánské Lázně. Vzdálenost od lázeňského centra je několik minut autem. Zajišťujeme pro klienty pensionu masáže, procedury a jiné další služby. K dispozici je wi-fi a parkoviště zdarma. Poblíž pensionu je přírodní koupaliště Lido.  
V Mariánských Lázních jsou vhodné podmínky pro zimní sporty v lyžařském SKI-AREÁLU. Běžecké lyžařské tratě, jsou od centra města vzdálené cca 2 km. Do lázeňského centra je  to několik minut autem. Nedaleko pensionu se nachází autobusová zastávka MHD, restaurace, obchod s potravinami a hotel.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,9519281 E 12,6828597

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: od 14:00 - 18:00 hod. V Mariánských Lázních jsou dobré podmínky pro zimní sporty v lyžařském SKI-AREALU. Běžecké lyžařské tratě jsou od centra města vzdálené cca 2 km. Domácí zvířata nejsou povolena.

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky