Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně » Hotel Haná
Max. 26 osob, 12 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 26 osob, 12 pokojů

Nekuřácký Hotel HANÁ*** nabízí klidné prožití vaší dovolené nebo vašeho wellness pobytu. Ubytování je možné ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 24 lůžek. Jedná se o 11 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Všechny pokoje mají manželské postele. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem a zdarma wifi připojením. Součástí hotelu je wellness, ve kterém vám nabízíme účinné a příjemné masáže, zábaly, finskou saunu a perličkovou koupel. V areálu hotelu je k dispozici vlastní hlídané parkoviště pro 7 osobních aut. Rezervace parkovacího místa je nutná předem, již při objednávce pobytu! V našem Hotelu HANÁ*** vám chceme poskytnout co možná největší pohodlí a prostor k odpočinku. Hotel nabízí k ubytování 12 pokojů s celkovou kapacitou 24 lůžek. Jedná se o 11 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Všechny pokoje mají manželské postele. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem a zdarma wifi připojením.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

směnárna, pokojový servis, praní / žehlení, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Snídaně podáváme přímo v hotelu, hostům s polopenzí je k dispozici stylová restaurace v blízkosti hotelu cca 250 m. bar (0 m), cukrárna (0 m), internetová kavárna (0 m), kavárna (0 m), pivnice (0 m), pizzerie (0 m), restaurace v objektu, snack bar (0 m), vinárna (0 m), vinný sklípek (0 m), zahrádka (0 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, bowling, golf, lyžařský vlek, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovního vybavení, šipky, squash/ricochet, stolní tenis, střelnice, tenisová hala, tenisový kurt
Popis lokality

Hotel HANÁ*** se nachází v centru Mariánských Lázní na Hlavní třídě v blízkosti lázeňského parku. V roce 2007 byla provedena celková rekonstrukce hotelu. Hotel je bez výtahu a není bezbariérový. 
V samotném městě Mariánské Lázně krom světoznámé Zpívající fontány a kolonád můžete navštívit i stylově velmi kompaktní historické centrum s překrásnými kostely například římskokatolický děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, evangelický kostel Corporis Christi, anglikánský kostel "Christ Curch" a pravoslavný kostel sv. Vladimíra, dále památník Fryderyka Chopina, Miniaturpark a geologický park. Naprosto neodmyslitelnou součástí dovolené v Mariánských Lázních patří lázeňské oplatky. Tato specialita se v Mariánských Lázních vyrábí již od roku 1856.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,9638558 E 12,700945

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 07:00 - 19:00hod. - Hotel nemá noční recepci Zastávka: 5 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 500 m Letiště: 200 m diskotéka, jízda na koni, lov, rybolov fitness, masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy
Ubytovací poplatek: 6 Kč / noc / hrazen vždy