Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Broumovsko » Machov » penzion U Lidmanů

Penzion U Lidmanů

  (CZ2971)

Penzion U Lidmanů se nachází v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko v romantické vísce Machovská Lhota, která je z jedné strany obklopena Národní parkem Stolové hory s věhlasnou Hejšovinou a z druhé strany Broumovskými stěnami, populární Adršpach je od nás vzdálen pouze 22km. Machovsko je rájem pěší turistiky, cykloturistiky, běžeckého lyžování a boulderingu. Na své si zde přijdou milovníci klidné venkovské atmosféry a rodinného prostředí.

Místo Machov - Machovská Lhota zobrazit na mapě
Region Broumovsko (okres Náchod, kraj Královéhradecký)
Max. kapacita 15 osob

ubytování na venkově sportovní pobyt

Penzion U Lidmanů
1 km
0 km
460
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

V našem pensionu - v budově starého hostince nepřetržitě fungujícího již od 2. poloviny 19. století - nabízíme ubytování v pěti pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny starožitným selským nábytkem (postele jsou upraveny tak, aby vyhovovaly současným požadavkům na zdravý spánek), kvalitním povlečením, ručníky a bezplatným přístupem k bezdrátovému internetu. Ve společných prostorách pensionu vám také poslouží lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. K odpočinku můžete využít společenskou místnost s televizí, stolními hrami, knihovnou a dětským koutkem. Ve společenském sále si můžete zahrát stolní tenis. Letní večery si můžete zpříjemnit posezením na naší restaurační zahrádce či opékáním u ohniště. Děti si mohou hrát na našem dětském hřišti.

 

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Snídaně v ceně ubytování, večeře lze objednat, restaurace s víkendovým a prázdninovým provozem, ceny od 80Kč do 120Kč za hlavní jídlo. V restauraci s letní zahrádkou a společenským sálem připravujeme klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. K pití podáváme moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

Domácí zvíře

Povoleno - na dotaz.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Penzion Ve Mlejně
Penzion Ve Mlejně

max. kapacita 18 osob

5,1 km - vzdušně
Chatová osada Zděřina
Chatová osada Zděřina

max. kapacita 160 osob

6,1 km - vzdušně
Chalupa  Aneta
Chalupa Aneta

max. kapacita 7 osob

6,6 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování