Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Posázaví » Kejžlice » penzion CZ5095

Kejžlice jsou menší obec na trase z Humpolce do Světlé nad Sázavou. Základní charakter regionu je kopcovitý terén a lesy bohaté na lesní plody typické pro Českomoravskou vrchovinu. V okolních městech najdeme cíle pro výlety za poznáním (Světlá, Lipnice, Havlíčkův Brod).

Místo Kejžlice zobrazit na mapě
Region Posázaví (okres Pelhřimov, kraj Vysočina)
Max. kapacita 15 osob

ubytování na venkově

Penzion CZ5095
0,2 km
0,15 km
520

Popis pokoje, vybavenost, služby

Penzion se nachází v klidné části obce mimo hlavní silnici. Je to moderní nově postavený objekt s velmi příjemným zázemím jak pro aktivní odpočinek, tak pro relaxaci. Z ulice se přes dvorek projde k hlavnímu vchodu, vstupní místností je chodba. Na levé straně chodby jsou dveře k bytu majitelky. Vpravo je zimní zahrada s posezením (ratanový nábytek). Po schodech se vystoupá do patra, kde jsou z chodby přístupné ubytovací prostory.

Nabízíme ubytování formou penzionu ve 2 lůžkových a 3 lůžkových pokojích nebo v rodinném apartmá. Toalety a další zázemí je v těsné blízkosti pokojů.

Společenská místnost je vybavena televizí, DVD přehrávačem, satelitním přístrojem a internetem. V každém z pokojů je umístěn LCD TV a internetové připojení.

V přízemí domu je klientům k dispozici sauna, posilovna a prádelna. Po dohodě s majitelkou je možné zajistit péči kosmetičky nebo masáže. Před hlavním vchodem je prostorný dvůr, jehož část zabírá hospodářská budova (možnost uschování kol) s garážemi. Na dvoře děti najdou prolézačky a skluzavku, rodiny rádi stráví chvíle v zastřešeném posezení s dřevěným zahradním nábytkem, houpačkou a stabilním grilem. Nechybí zahradní houpací lavice. Velmi využitý bude jistě zastřešený bazén.

Možnost pronájmu celého objektu za 7.000 Kč / noc (tato zvýhodněná sazba neplatí v období od 20.12. do 5.1.).

Zahrada za objektem není přístupná ubytovaným.

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Společná vybavená kuchyně - sporák se sklokeramickou varnou deskou a troubou, myčka nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Cena za snídaně je 90 Kč / / osoba / den. Obědy a večeře zajišťuje nově zřízené restaurační zařízení v blízkosti 150 m. Vždy nabízí z pěti hotových jídel a nepřeberného množství minutek. Na požádání připraví i vegetariánská či veganská jídla.

Domácí zvíře

Povoleno.

Internet v objektu

nelze

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Chata Ivetka
Chata Ivetka

max. kapacita 8 osob

5,1 km - vzdušně
Hotel Fabrika
Hotel Fabrika

max. kapacita 40 osob

6,3 km - vzdušně
Penzion Růže
Penzion Růže

max. kapacita 54 osob

6,6 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování