Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Jindřichův Hradec » apartmánový dům CZ7281

Apartmánový dům CZ7281

Město Jindřichův Hradec je centrem regionu nazvaného příhodně Jihočeské rybníky. V oblasti mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem se nachází malebná krajina s rybniční soustavou, jež je součástí CHKO Třeboňsko. Je protkána též stuhami potoků a řek jako je Lužnice a Nežárka. Samotné město Jindřichův Hradec vyrostlo na březích rybníka Vajgar, který chránil jeho historické jádro spolu se zámkem rodu Rožmberků a nyní je historickou perlou tohoto jihočeského regionu. Je zde možnost návštěv turisticky významných lokalit a pamětihodností. Krajina je vhodná k toulkám pěším i cyklistickým. K nejkrásnějším zážitkům pak patří též projížďka romantickou příhraniční krajinou parním vláčkem po úzkokolejné dráze.

Místo Jindřichův Hradec zobrazit na mapě
Region Jižní Čechy (okres Jindřichův Hradec, kraj Jihočeský)
Max. kapacita 13 osob

ubytování ve městě

Apartmánový dům CZ7281
0,5 km
0,2 km
400
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Apartmánový dům je malebný historický dům z 15. století situovaný v historickém centru Jindřichova Hradce se zahradou na břehu rybníka Vajgar. Jedná se o řadový dům přístupný z ulice se 4 apartmány. Každý aparmán má vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Atypická kamenná stavba udržuje chládek v horkém létě a moderní vytápění poskytuje hřejivé teplo v chladném počasí. Za domem se nachází oplocený dvůr a zahrada, ze které je přístup k rybníku Vajgar. Na zahradě objektu je k dispozici venkovní posezení s grilem. Hostům je k dispozici loďka.

 

Rezervace uskutečněné v den nástupu je možné objednat jen do 12:00. Pozdější rezervace v den nástupu jsou možné jen na telefonické vyžádání.

Rezervace uskutečněné v den nástupu je možné objednat jen do 12:00. Pozdější rezervace v den nástupu jsou možné jen na telefonické vyžádání.
Možnost pronájmu celého objektu za cenu 4600 Kč/noc + el, energie (letní sezóna) a za cenu 4300 Kč/noc + el. energie (mimosezóna). Min. délka pobytu 2 noci. Na silvestra se pronajímá pouze celý objekt. V případě pronájmu celého objektu je upravena skladba pokojů následovně: 2-4 l. apartmán s výhledem do ulice, 3 l. apartmán s výhledem do ulice, 2-3 l. apartmán s výhledem na rybník a 4 l. apartmán s výhledem na rybník.

Stravování

Vlastní vybavená kuchyně v každém apartmánu - el. sporák, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba.

Po dohodě možnost na místě objednat snídaně.

Domácí zvíře

Povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Hotel Vajgar
Hotel Vajgar

max. kapacita 43 osob

0,3 km - vzdušně
Hotel Hotel Concertino-Zlatá Husa
Hotel Hotel Concertino-Zlatá Husa

max. kapacita 63 osob

0,4 km - vzdušně
Penzion Na 15. poledníku
Penzion Na 15. poledníku

max. kapacita 41 osob

0,5 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování