Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jizerské hory » Jablonec nad Nisou » Pension Ayky

Pension Ayky

 (PR1820)
zatím bez hodnocení
Max. 24 osob, 8 pokojů
Jablonec nad Nisou, region Jizerské hory

Penzion Ayky nabízí nezapomenutelná panoramata na Jablonec nad Nisou a Jizerské hory. Pro relaxaci našich hostů zde slouží nově vybudovaná sauna s bazénem. Pro hosty je zde příroda, horská turistika, cykloturistika, atletika, lyžování či pouhé procházky do blízkého i vzdálenějšího okolí. Do centra je to pěšky pouhých 15 minut. Vaše pohodlí, ničím nerušený pobyt a spokojenost jsou naším cílem… Ubytování v moderně vybavených pokojích s koupelnami s flat TV, SAT, WIFI a blackout závěsy.

WIFI
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, sauna, společenská místnost
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
1.Penzion není obyčejnou restaurací, nabízíme ubytovaným hostům domácí péči. 2.Vaří pouze a jedině z čerstvých nakoupených surovin, proto je nutné objednat jídlo předem. 3.Naším největším trumfem je kuchařské umění samotné majitelky penzionu s použitím té nejmodernější kuchyňské techniky a zkušeností sesbíraných na cestách po světě. bar v objektu, restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Sportoviště
půjčovna lyží, stolní tenis
Popis lokality

Penzion Ayky nabízí nezapomenutelná panoramata na Jablonec nad Nisou a  Jizerské hory. Svým přepychovým vybavením, jako třeba vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, solárium a všemi nabízenými službami pod jednou střechou, včetně jedinečné domácí kuchyně, bude Váš pobyt naplněn nezapomenutelnými zážitky.
Pro hosty je zde příroda, horská turistika, cykloturistika, atletika, lyžování či pouhé procházky do blízkého i vzdálenějšího okolí . Do centra je to pěšky pouhých 15 minut. Pension se nachází téměř na cyklostezce, po které se dá dojet až k Severnímu moři. Přímo v Jablonci je malá sjezdovka Dobrá Voda 300m dlouhá a od pensionu je pouhých 5 minut autem. Pro sportovce atlety je zde nádherný nedávno zrekonstruovaný atletický stadion, atletická hala a přírodní tréninkový areál Srnčí důl, to vše pěšky 5 minut. Jablonec se také může pochlubit největší přehradní nádrží ve městě v Evropě, vzdálena je 15 minut autem.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,7134417 E 15,1675939

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: 24 hodin Do pensionu je ideální přijet autem, které se dá zaparkovat na uzamykatelném parkovišti pensionu. Motorkáři jsou na pensionu častí hosté a své stroje parkují v prostorné garáži. Městský autobus staví 5 minut od pensionu. Hlavní vlakové nádraží 20 minut pěšky. masáže, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 300 Kč / noc / při využití