Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krkonoše » Harrachov » Spa Hotel Bílý Hořec

Spa Hotel Bílý Hořec

 (PR4917)
 6,2 z 10
podle 6 recenzí
Max. 109 osob, 44 pokojů
Harrachov, region Krkonoše

SPA Hotel Bílý Hořec Vám nabízí ubytování v pokojích, které jsou zařízeny v tradičním krkonošském stylu. K dispozci je Vám 90 lůžek ve 31 dvoulůkžových pokojích s možností přistýlky a 8 rodinných pokojích se 4 pevnými lůžky. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru hotelnictví nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje, či příznivé ceny. Přesvědčte se, že pobyt v našem hotelu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení. Relaxační centrum ve stylu římských lázní je ideální nabídkou pro využití Vašeho volného času nebo při nepřízni počasí. V příjemném prostředí našeho relax & care centra načerpáte novou sílu a energii během našich procedur za doprovodu relaxační hudby.   Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV a SAT.

WIFI
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

výtah, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V hotelové restauraci podáváme každý den snídaně formou bufetu K dispozici jsou Vám také večeře, které pro Vás každý den připravuje náš šéfkuchař se svým teamem. V restaurantu si můžete vychutnat naši výtečnou kuchyni s českými a mezinárodními specialitami rovněž výběrem z našeho jídelního lístku. V letních měsících Vás zve naše letní zahrádka k přátelskému posezení s překrásným výhledem na Čertovu horu s areálem skokanských můstků. bar v objektu, kavárna v objektu, pizzerie (200 m), restaurace v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Lyžování
Harrachov, to je lyžování na sjezdovkách všech úrovní, nejdelší z nich je dlouhá 2200 metrů, lyžařské středisko v Harrachově provozuje dvě sedačkové lanovky a případně dalších sedm vleků, lyžování v Harrachově v areálu Čertova hora v nadmořské výšce 650- 1020 metrů zahrnuje čtyři sjezdovky o celkové délce 7 km lanovky, lyžařské vleky s kapacitou 7.910 osob / hod., umělý sníh, noční lyžování, snowboarding (U rampa), zimní paragliding, ski - service, půjčovna lyží, lyžařská škola, z Harrachova Vás nahoru dopraví sedačková lanovka, rozhodně ani milovníci běžeckého lyžování v Harrachově nevyjdou zkrátka, 27 km upravovaných a kvalitně značených tras, které jsou navrženy tak, aby se lyžaři mohli vrátit po každých 5 km zpět do města Harrachov
Sportoviště
golf, lyžařský vlek, půjčovna lyží
Popis lokality

SPA Hotel Bílý Hořec je útulný hotel horského stylu, který svým hostům nabízí 39 komfortních pokojů, výtečnou kuchyni  a relaxační centrum ve stylu římských lázní se širokou nabídkou relaxačních procedur.


Bowlingový club v Harrachově je umístěn v nedalekém areálu ADOS, cca. 15 minut pěšky od hotelu. Club je vybaven čtyřmi bowlingovými dráhami. O víkendech doporučujeme rezervaci dráhy předem, tuto rezervaci Vám ochotně zajistí hotelová recepce. Otevírací doba je od 13:00 do 01:00 hodin. Cena za pronájem dráhy je od 290,- korun na hodinu.

Harrachov – zelený svět Krkonoš. Jsme jediným hřištěm v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů. Poloha hřiště v horském středisku umožňuje spojit golf s rodinnou dovolenou. Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách (730 m n.m.) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. 9 jamkové hřiště zapojené do projektu Family Courses. Par hřiště 60, délka 2 992 m ze žlutých odpališť. Je možno využít další aktivity - horská kola, tenis, horská turistika, mini golf, koupaliště. Lanové centrum PROUD – Harrachov se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou. Areál se rozkládá na ploše cca 5.500 m2 a celý je situován čistě v přírodě. Při programu Vás tedy nebude nic rozptylovat a vy si tak budete moci intenzivně vychutnat jedinečné zážitky.
V lanovém centru na vás čeká areál nízkých překážek, nově otevřený areál nízkých týmových překážek, tréninková stěna, několik aktivit zvaných "problem solving", dále pak 10 individuálních a 5 týmových vysokých překážek (výšky od 4 do 11 metrů) a na závěr věž (Challenge tower) s několika vertikálními překážkami a plošinou ve výšce 12 metrů. Z této plošiny vede lanovka dlouhá 80 metrů.

Špičková zahraniční technologie bobové dráhy umožňuje v Harrachově vrcholný zážitek z jízdy.Tato atrakce je určena pro všechny od 2 do 100 let.
Rychlost bobu ovládají jezdci sami pomocí brzdové páky a tak si každý zvolí své vlastní tempo, které mu vyhovuje.
Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Sklárna Novosad a syn je soukromá, druhá nejstarší sklárna v Čechách. Byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Zachoval se zde tradiční způsob výroby. Unikátní 100 let stará historická brusírna skla, která je poháněná transmisemi a vodní turbínou. Vše je v téměř původní podobě a plně funkční. Sortiment výroby tvoří luxusní nápojové sklo, užitkové sklo a křišťálové lustry. V roce 2002 byl přímo v areálu sklárny přistaven minipivovar s restaurací. Zde se naskýtá vyhlídka do hutní haly s pecemi a tak náštěvníci mohou shlédnout skláře přímo při práci. Minipivovar s restaurací byl postaven v roce 2002 přímo v areálu sklárny a sousedí s hlavní hutní halou sklárny. Z restaurace je tak možné sledovat prosklenou stěnou výrobu skla. Je také možné jít z restaurace do hutní haly na ochoz nad pecemi, rozpálenými do červena, kde na každého dýchne příjemné teplo. V restauraci je umístěna "varna". Je to součást pivovaru, kde se přímo před očima hostů vaří místní kvasnicové pivo. Aby byla zaručena kvalita, chuť a blahodárný účinek piva na lidský organismus, používají se k jeho výrobě pouze přírodní suroviny (slad, chmel) a voda z vlastní asi 100 let staré studny. Před očima hostů tak probíhá první fáze výroby piva - vaření. Proces pak pokračuje o patro níž v pivovarnickém sklepě kvašením a zráním. Tam je možno nahlédnout pouze přes sklo z hutní haly. Vyrábí se zde dva druhy světlého piva - 8% Huťské výčepní, 12% ležák František (podle majitele) a černé pivo 12% Čerťák. Restaurace nabízí obvyklý sortiment jídel a nápojů a některé pivní speciality. Při vaření piva je navíc možné ochutnat "sladinu", jednu z prvních fází piva. Je to vývar ze sladu a podává se buď čistá nebo s rumem. Jako zpestření jsou na stolech rozmístěny misky se sladem (naklíčeným a usušeným ječmenem), který se pojídá jako doplněk k pivu.


Podívejte se na mapu
GPS: N 50,7738571 E 15,4286747
Místo: Harrachov
Region: Krkonoše
Kraj: Liberecký
Okres: Semily

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

diskotéka, houbaření, vlaková zastávka masáže, parní sauna, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 200 Kč / noc / při využití